Skip to content

Tvrdil, že viděl křížence lidí a ptáků. Setkal se s nimi cestou na francouzský venkov

Když se řekne člověk s křídly, většině z nás se pravděpodobně vybaví anděl. Existují ale také svědectví o jiných záhadných bytostech, které připomínají okřídleného člověka. Jedno takové svědectví podal v roce 1962 vážený francouzský byznysmen.

Tento muž byl na konci týdne na cestě na venkovské sídlo za svou rodinou. Hustě pršelo a on před sebou u cesty spatřil několik skrčených postav, které zdálky připomínaly skupinu starých lidí. Když ale přijel blíže, s úžasem zjistil, že narazil na zcela jiné bytosti.

Opeřené bytosti

„Stály hned na kraji silnice v mém směru. Zpomalil jsem, abych je mohl objet, ale v tu chvíli se náhle rozestoupily po obou stranách cesty. Nemohl jsem uvěřit svým očím. Díval jsem se na bytosti, které zdánlivě připomínaly člověka, ale měly hlavy jako ptáci.

Co jsem považoval za oblečení se ukázalo být zmoklým peřím a ze zad těm postavám vyrůstala rozměrná křídla,“ popsal své podivné setkání muž.

Vyděšený byznysmen šlápl prudce na plyn a ujel z dosahu těch podivných tvorů. „Když jsem o kus dál zastavil a podíval se zpět, viděl jsem, jak se nedaleko cesty objevil ve vzduchu podivný objekt, který trochu připomínal velké tmavě modré vejce.

Ty děsivé postavy se pomalu vydaly k němu, přičemž pomalu mávaly křídly. Bylo to nepochopitelné a opravdu děsivé,“ sdělil muž o svém zážitku. „Když došly až k tomu létajícímu objektu, pomalu k němu vzlétly, a ta věc jako by je pak náhle přisála do svého nitra,“ zakončil muž tenkrát podivný příběh, který se mu každý zdráhal uvěřit.

S kým se to ale vlastně měl setkat? S neznámými tvory? bájnými příšerami? Mimozemšťany? Odpovědí si nebyl jistý vůbec nikdo.

Foto: wikimedia commons
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články