Skip to content

Tvrdí, že se setkal s Robbie Williamsem na vojenské vesmírné misi

V nové britské knize zabývající se UFO se objevil zajímavý příběh. Jeho hlavním aktérem je Brit Russ Kellett, který tvrdí, že ho mimozemšťané unesli. Podle svých slov v tom ale nebyl sám, na palubě vesmírného plavidla se setkal se zpěvákem Robbie Williamsem.

K únosu mělo podle Kelletta dojít už v roce 1999. Muž se měl vracet večer na motorce domů v oblasti West Yorkshire. Kolem desáté hodiny večerní vjel do tunelu, kterým předtím již mnohokrát projížděl. Na jeho konec už ale nedojel.

„Projížděl jsem tunelem a najednou vjel do velké místnosti, ve které stály asi tři metry vysoké plešaté postavy,“ popsal Kellet.

Tají nám popová hvězda něco? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Stále podivnější příběh

Po krátkém výpadku paměti si Kellet pamatuje, jak sedí v křesle a má v krku hubici. Mimozemšťané mu také podle jeho slov při zkoumání jeho těla měly píchnout injekci s nějakou zvláštní látkou. Díky ní měli návštěvníci ovládnout jeho mysl.

Poté ho vyslali na nějakou podivnou vojenskou misi. „Vše si pamatuju jen mlhavě. Dostal jsem výstroj a zbraň a ve skupině s několika dalšími lidmi čekal na rozkazy. V tu chvíli mi došlo, že vedle mě stojí Robbie Williams.

Chtěl jsem si s ním promluvit, ale nešlo to. Vím ale jistě, že to byl on,“ sdělil Kellet. Po dalším výpadku paměti se pak Kellet probral zpět v tunelu vedle své motorky.

Známý zpěvák Robbie Williams, který se shodou náhod o UFO také zajímá, však pravdivost příběhu vyvrátil. Jedná se tak o smyšlenou historku, nebo si jen britská celebrita únos a podivnou vojenskou misi nepamatuje?

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články