Skip to content

Ukrývá pohoří Bucegu skutečně místa s tajemnou léčivou silou?

Pohoří Bucegu patří mezi nejznámější turistické destinace v Rumunsku. Ale také mezi ty nejstrašidelnější. Pohoří je národním parkem, ale i častým cílem cest nadšenců do záhad nebo fenoménu UFO.

Jednou z nejznámějších záhad pohoří je kamenná tvář přezdívaná Sfinga. V blízkosti tohoto kamenného útvaru se každý rok 28. listopadu prý zformuje podivná pyramida energie ze slunečního světla, která má blahodárné až zázračné účinky na lidské zdraví.

Existují dokonce lidé, kteří tvrdí, že jim tato energie vyléčila rakovinu.

Jedním ze zázračných míst pohoří má být vrcholek hory Omu. ZDROJ: mysteriousmountains.com
Léčivá energie

Podobných polí plných blahodárné energie se prý v rumunských horách nachází více. Další má být na místě, kterému se přezdívá stříbrný opasek světa. K němu vede asi osm hodin dlouhá cesta po opuštěných turistických trasách. Odměnou za ni však má být ozdravný efekt místa, který pozitivně působí na únavu, úrazy i nemoci.

Dalším podobným místem v pohoří Bucegu je hora Omu, které se také přezdívá Nebeská Ústa. Dříve se věřilo, že vrcholek této hory zprostředkovává kontakt mezi nebem a Zemí. A kdo na něj vystoupá, bude zbaven jakýchkoliv nemocí a slabostí. Někde okolo této hory se prý nachází také pramen zázračné živé vody, který střeží víly.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky zázraky Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články