Skip to content

Choval se prý jako posedlý. Zabil svou ženu a dceru, poté vypil kyselinu

Advent roku 1959 se změnil v noční můru pro rodinu Perelsonů z amerického Los Angeles. Rodina žila spořádaný život v honosném domě na kopci. Šestého prosince se ale hlava rodiny náhle rozhodla životy svých nejbližších i sebe ukončit.

Perelsonovi obývali sídlo na takzvaném Los Feliz Hilltop. Starý dům už před nimi vystřídal několik majitelů a podle mnohých oplýval ponurou historií, která měla zůstat usazena v jeho zdech. Perelsonovi pověstem o strašidelných silách, které v domě přebývají, nikdy neuvěřili.

Dům, ve kterém k vražednému řádění došlo. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Posedlý duchy?

Asi nejméně pozornosti ze všech věnoval tomuto tématu otec Harold Perelson, doktor a vždy racionálně uvažující a vzdělaná hlava rodiny. Avšak právě on, inteligentní a milující otec, se v noci na šestého prosince vydal po domě na vražednou jízdu. Kladivem k smrti utloukl nejprve svou manželku a poté o osmnáctiletou dceru. Svůj život poté ukončil tím, že vypil kyselinu.

Řádění v domě přežil jen Haroldův syn, který si otcovo zkrat nikdy nedokázal vysvětlit. Podotkl ale, že změna v jeho chování se objevila už o den dříve, a že se otec v té době choval úplně jinak. Mnoho lidí se domnívá, že Harolda posedl některý ze zlých duchů. Jestli to však je pravda, nebo je za mužovými hrůznými činy jiné vysvětlení, už nejspíš nikdy nebude možné objasnit.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články