Skip to content

V hotelu prý přebývá dvojice duchů. Majitel je chce prodat i s budovou

Vždy jste toužili vlastnit hotel? A co jeden nesoucí jméno spisovatelské legendy Williama Shakespeara? Jeden takový je právě na prodej v australském Barcaldine. Má to ale háček, v ceně dostanete také několik duchů.

Podle současného majitele Heathera Hoskina jsou nadpřirozené bytosti v hotelu neškodné. Pouze z rozmaru stěhují nábytek v některých místnostech, nebo bloumají chodbami a vzdychají. Hoskin uvedl, že až do doby, kdy hotel koupil, na strašidla a duchy nevěřil.

Právě hotel ho to ale prý naučil.

Bob a Charlie

Duchovi, který v hotelu stěhuje předměty a nábytek z místa na místo, se přezdívá Bob. Bob si prý také rád dělá legraci z návštěvníků hotelu, obzvláště z těch, kteří se ubytují v pokoji číslo 4. Jednoho z hostů prý při spánku i s postelí vytáhl až na hotelovou chodbu.

Jiní hosté prý zase cítili, že se jich v pokoji někdo neviditelný dotýkal. Jinak bob rád posouvá skříně, židle a stoly ve veřejně přístupných částech hotelu. Také si prý rád pochutná na skotské, kterou zaměstnanci hotelu nacházejí vylitou v prostorách restaurace.

Vzlykání má poté patřit buď duchovi bývalé majitelky hotelu, nebo muži jménem Charlie, který zde zemřel na konci devatenáctého století. Tento duch má také zvonit na hotelový zvonek, a to dokonce poté, co z něj personál vyndal baterie.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články