30. září 1888: Další útok děsivého sériového vraha zvaného Jack Rozparovač, jeho třetí obětí se stane Elizabeth Stride.
Domů     Paranormální jevy
Uřízni jí hlavu! Děsivé hlasy nabádaly malého chlapce ke krveprolití
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 17.9.2022
3.2tis
Vše začalo ve chvíli, kdy Dan spatřil na schodišti tajemné postavy, foto Pixabay
312
SDÍLENÍ
3.2tis
ZOBRAZENÍ

V americkém státě Missouri se v roce 2000 odehrává série mrazivých incidentů, při nichž neviditelná entita prostřednictvím malého chlapce ohrožuje jeho rodinu. Hlasy v jeho pokojíčku ho údajně nabádají, aby své matce uřízl hlavu.

Vše začalo ve chvíli, kdy Dan spatřil na schodišti tajemné postavy, foto Pixabay  K chlapci v jeho pokoji promlouvají agresivní hlasy, foto Pixabay Hlasy se ozývají pouze v chlapcově pokoji, foto Pixabay

Manželé Kim a Mike Smithmeyerovi a jejich tehdy tříletá jednovaječná dvojčata Dan a Randy žijí spokojeným rodinným životem v nově vybudovaném domě. Vše se ale změní, když Dan začne vídat a slýchat věci, které podle jeho rodičů neexistují.

První incident nastává ve chvíli, kdy Kim drží chlapce v náruči a hoch upřeně sledující schody před sebou se znenadání zeptá: „Mami, kdo jsou ti lidé, co jdou po schodech dolů?“ Na to žena odpoví, že žádné lidi nevidí a poprosí chlapce, aby je popsal.

Dan ale matčinu otázku ignoruje a dál se soustředěně se dívá na schody. Pohybuje přitom hlavou, jako by cosi něco sledoval a pak prohlásí, že jsou pryč. Byla to jen dětská představivost nebo chlapec skutečně něco spatřil?

K chlapci v jeho pokoji promlouvají agresivní hlasy, foto Pixabay

ZABIJ TU MRCHU!

Incident se schody byl prý první podivný zážitek, který Danovi rodiče původně přisuzují jeho fantazii. Jenže podobné události se pak začínají opakovat a vše se dramaticky zhorší, když je chlapcovi sedm let.

Tou dobou má diagnostikovanou poruchu ADHD a úzkostnou poruchu. Navíc se původně přátelský a zdvořilý hoch začíná měnit ve vzteklouna. Později se matce svěří, že za jeho chování stojí únava z hlasů, které mu neustále říkají, aby dělal špatné věci. Když se pak pokusí převyprávět, co slyší, šokované matce tuhne krev v žilách.

Údajně ho navádějí, aby ublížil svým rodičům, bratrovi i domácím mazlíčkům. „Uřízni té čubce hlavu,“ říká údajně jeden z nich na matčinu adresu. A hocha to viditelně rozrušuje. Mohlo by jít o projev další, zatím nediagnostikované duševní poruchy?

Proti této hypotéze hovoří fakt, že Dan používá slova a spojení, které nikde nemohl zaslechnout. A hlasy navíc slýchá pouze ve svém pokoji a nikde jinde.

Hlasy se ozývají pouze v chlapcově pokoji, foto Pixabay

NĚCO JE V POKOJI…

Hned další den po tomto incidentu rodiče Dana vezmou k psychiatrovi a pak jede na víkend k babičce, kde se zase chová jako laskavý a slušně vychovaný chlapec. Po pár dnech mimo domov se zpět k rodičům vrací v dobré náladě, ta se ale během několika vteřin změní poté, co se vrátí do svého pokoje, aby se uložil ke spánku.

Rodiče jsou v ten okamžik již přesvědčeni, že v chlapcově pokoji číhá cosi zlého. Svolí proto, aby mohl noc trávit s nimi a nakonec rozhodnou držet děti mimo tento pokoj. Stav malého Dana se poté začne zlepšovat.

Mohly se v dětském pokoji usadit zlovolné entity, jejichž vinou se chlapcovo chování tak dramaticky změnilo?

Foto: Pixabay
Štítky:
Lokalita:
reklama
Související články
od Mirek Brát 30.9.2022 373
Neidentifikovatelné zvuky na moři jsou hlášeny z mnoha oblastí světa. Nejde však o fenomén moderní doby, který bychom mohli například spojovat se zásadním rozmachem námořní dopravy. Jedno takové hlášení totiž pochází již z roku 1867 z pobřeží Nikaraguy. Událost se týkala parníku Royal Mail Danube. Loď právě kotvila poblíž Greytownu, známého též jako San Juan […]
od Adriana Vojtíšková 29.9.2022 1.7tis
Krásný pták, velký asi jako orel, jehož peří září purpurovou a zlatou barvou, přilétá do svého hnízda. Usedá, skládá křídla, klopí hlavu a najednou zahoří jasnými plameny.     Zbude po něm jen hromádka popela jako smutná vzpomínka na někdejšího velikána. Jenže ostatky se rázem začnou probouzet. Co se to děje? Z popela vstává nový […]
od Adriana Vojtíšková 29.9.2022 1.9tis
Věříte na horoskopy a jste zákazníky kartářek, věštců a numerologů? Pak byste rozhodně měli vědět o pozoruhodném psychologickém fenoménu známém jako Forerův efekt.     Širší povědomí o tomto jevu by řadu nepoctivců z výše uvedených oborů mohlo velmi rychle připravit o práci a dychtivé klienty. Již v 50. letech minulého století totiž psychologové potvrdili […]
od Eva Soukupová 28.9.2022 1.7tis
Už po staletí se vypráví o bludičkách a tajemných světlech, která se objevují v lesích na jihu Čech a někdy jsou prý i životu nebezpečná. Podle pověstí svádějí pocestné a noční chodce z cesty, ti pak v lepším případě zabloudí, v tom horším zahynou v bažinách. Některá novodobá svědectví působí ještě zlověstněji. Co jsou záhadná […]
od Adriana Vojtíšková 27.9.2022 2.5tis
Na fotografie lze údajně zachytit ledacos. Zní až neuvěřitelně, že pouhý fotoaparát může zaznamenat i sféru nehmotnou. Co když to ale opravdu funguje?     Známým fenoménem jsou snímky, na nichž se mají zjevovat duchové. Existuje jich dokonce nepřeberné množství! Známým „duchařským“ snímkem je například fotografie bílé paní stojící uprostřed silnice v Quezon City na […]