Skip to content

Ve Skotsku údajně žije příbuzný Bigfoota. Zastíní slavnou Nessie?

Když se řekne Skotsko, vybaví se každému nadšenci do záhad jezero Loch Ness. Skotsko je ale zemí plnou menších legend a tajemných příběhů. A navíc, vodnímu monstru nyní konkuruje další známá tvář. Ve Skotsku totiž prý zpozorovali příbuzného amerického Bigfoota.

K setkání s tímto tvorem došlo asi padesát kilometrů jižně od jezera v oblasti, které se říká Culbin Forest. Zalesněné území je záhadami doslova poseté. Údajně ho navštívilo UFO a obývají ho čarodějnice.

Nyní se navíc zdá, že se do něj přistěhoval Bigfoot.

Bigfoot má své příbuzné po celém světě. Může jeden žít také ve Skotsku? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Podivné setkání a rybí útok

S ním se měl setkat muž, který v lese venčil svého psa. Mezi stromy zahlédl velkou tmavou postavu, která měřila okolo dvou a půl metru. Ve stejnou chvíli však postava připomínající člověka s dlouhou tmavou srstí zahlédla i jeho.

Nečekaně rychle se pak otočila a zmizela v hustém lese. Alespoň to tak muž tvrdí… „Až poté mi došlo, jaké je všude kolem ticho. V tu chvíli nezpívali žádní ptáci,“ uvedl muž. Když si poté dodal odvahy a pokračoval v procházce, stalo se něco velmi nečekaného.

Po muži z lesa neznámý agresor mrštil mrtvou rybu. Právě v tu chvíli už se muž rozhodl les raději opustit.

O tvoru, který připomíná Bigfoota, se v oblasti hovořilo už před několika lety, kdy lidé v okolí lesa nacházely podivné obrazce poskládané ze dřeva, nebo ohlodané kosti zabodnuté do větví stromů. Tehdy však k žádnému takto přímému setkání nedošlo.

Namísto Bigfoota však už lidé v minulosti prý zahlédli na tomto území jiné podivné věci. Například létající světelné orby, trosky zříceného letadla či zástupkyně satanského čarodějnického kultu, který má hluboké lesy obývat.

V takové společnosti by snad příbuzný Bigfoota už ani nikoho nepřekvapil!

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články