Skip to content

Duch mnicha měl vyděsit štáb natáčející hudební klip

Někteří z vás možná znají horor When the Lights Went Out. Pro vás, i pro všechny ostatní, možná bude zajímavé, že strašidelný dům z tohoto filmu má reálnou předlohu. Ta stojí na třicáté East Drive v britském městě Pontefract.

Právě v tomto domě se před nedávnem rozhodla natočit svůj videoklip zpěvačka Charlotte Hannah. Videoklip měl být součástí nového singlu Poison, který má vyprávět temný a smutný příběh. Svého úmyslu však začala brzy litovat.

„Věděli jsme, že se jedná o strašidelný dům. Věděli jsme o duších, které zde straší, i o černém mnichovi, kvůli kterému se většina lidí domu bojí,“ uvedla zpěvačka. Přesto se se souhlasem majitele domu rozhodla v něm natáčet.

Místo v domě, kde se prý duch často zjevuje. ZDROJ: mysteriousuniverse.com

Temná historie domuPřímo naproti domu stávala v minulosti šibenice. Kromě mnoha dalších na ní byl v minulosti oběšen i mnich obviněný ze znásilnění a zabití mladé dívky. Jeho nepokojná duše se pak měla nastěhovat do domu.

„Světla v domě sama zhasínají, obrazy padají ze stěn a někdy to v domě příšerně páchne. Slýcháme dech, který nikomu nepatří. A domem se prochází černá silueta mnicha,“ uvedla rodina, která tu bydlela na konci minulého století.

Rodina se odstěhovala poté, co měl přízrak mnicha chytit jejich dceru z krk a táhnout ji po schodech do patra!

Takto ducha mnicha zobrazil film When the Lights Go Out. ZDROJ: mysteriousuniverse.com

Když se Charlotte a její tým připravovali na natáčení, uslyšeli v patře nad sebou kroky. Během natáčení pak několik lidí vidělo v domě pohybující se objekty nebo dveře, které se samy otevíraly. Jeden z kameramanů dokonce tvrdil, že se ho někdo několikrát dotkl chladnou rukou.

Celý tým se shodl, že čím méně pozornosti jevům věnovali, tím více se tyto jevy děly. Jako by duch mnicha žadonil o jejich pozornost. Přesto se týmu nakonec podařilo natáčení dokončit. Do domu se prý už ale nikdo z nich nevrátí.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články