Skip to content

Známý herec bádá a píše o UFO. Několikrát ho prý sám viděl

Setkání se záhadami se nevyhýbá ani známým osobnostem. To platí například o kanadském herci Danu Aykroydovi, který se proslavil například filmem Krotirelé duchů. Aykroyd se totiž podle svých slov setkal s UFO.

UFO se postupně stalo hercovou velkou vášní. A tak dnes Aykroyd patří mezi uznávané kapacity na tuto tématiku. Sám herec se měl údajně s mimozemskými projevy na Zemi setkat hned několikrát. Když se ho kdysi v jedné debatní show zeptali, jestli v UFO doopravdy věří tak odpověděl: „Určitě ano, sám jsem UFO pozoroval už čtyřikrát. A nejsem sám. V UFO věří i americké letectvo, pozoruje ho a pátrá po něm. Snaží se ho vysvětlit jiným způsobem, než že jde o návštěvníky z jiné planety, ale nedaří se jim to, protože to tak není. Věřím, že je ve vesmíru několik různých druhů a ras.“

Herec se dodnes o UFO velmi zajímá. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
UFO BADATEL

Aykroyd se rozhovořil také o svých pozorováních. „Dvakrát jsem na obloze viděl podivné letouny, vznášely se na místě a měly tvar, který nepřipomínal žádné lidmi vyrobené letadlo. Další dva mimozemské letouny jsem viděl s manželkou a přáteli. Pohybovaly se velmi rychle oblohou a podivně zářily,“ popsal herec. Aykroyd se se svými zážitky a zkoumáním UFO často svěřuje na sociálních sítích. Vychází tam z nejrůznějších výzkumů a snaží se na existenci mimozemského života nahlížet badatelsky. Zároveň také už léta tlačí na vlády, aby odhalily lidem vše, co o existenci mimozemského života vědí.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články