7. prosince 1941: Probíhá japonský útok na americkou základnu Pearl Harbor. Dodnes se spekuluje, že ho vyvolala sama americká vláda.
Domů     Jose Ortiz El Samaritano: Televizní podvodník, nebo skutečný prorok?
Jose Ortiz El Samaritano: Televizní podvodník, nebo skutečný prorok?
od 24.10.2022
2.7tis
Skutečně vidí El Samaritano do budoucnosti? Foto: Pixabay
279
SDÍLENÍ
2.7tis
ZOBRAZENÍ

Mezi jasnovidci lze najít celkem obyčejně a normálně působíci muže a ženy, na první pohled alternativní osobnosti s výrazným charisma i skutečně extravagantní jedince s až neuvěřitelnou silou osobnosti.

Především tím posledním je španělský (pochází z ostrova Portoriko) astrolog, jasnovidec a esoterik Jose Ortiz El Samaritano (*1952).

Skutečně vidí El Samaritano do budoucnosti? Foto: Pixabay Prorok a jasnovidec má dnes fanoušky po celém světě. Foto: Youtube (Jose Ortiz El Buen Samaritanoú Kaddáfí v roce 2009. Foto: United States Navy/Creative commons/Volné dílo

Jeho pověsti pomáhá i silný životní příběh – Pochází z chudé rodiny, která měla osm dětí.

Už od malička – během nutnosti se postarat o obživu sebe i velké části rodiny – zjišťuje, že má dar vnímat zvláštní světelné bytosti kolem, které se ukáží jako duchové zemřelých obyvatel.

reklama

Na základě těchto zkušeností se začíná zajímat o okultní vědy a astronomii. V jedenácti letech se stěhuje se starším bratrem do New yorku, kde se po čase dostává až do lokálního rádia.

V něm připravuje horoskopy a především provádí věštby týkající se politiky, počasí i nejrůznějších populárních osobností. Jeho úspěšnost je až šokující.

Prorok a jasnovidec má dnes fanoušky po celém světě. Foto: Youtube (Jose Ortiz El Buen Samaritanoú
Prorok a jasnovidec má dnes fanoušky po celém světě. Foto: Youtube (Jose Ortiz El Buen Samaritanoú

PŘEDPOVĚDĚL I PÁD LETADLA

Netrvá dlouho a jeho téměř bezchybných proroctví si všimnou i média z jiných států. Z Joseho se stává celebrita známá po celých Spojených státech. Dnes je v zemi už jen málo lidí, kteří by jeho jméno nikdy neslyšeli.

reklama

Zatímco pro jedny je jen televizním věštcem, který vydělává na hlouposti lidí, pro jiné patří k těm pár vyvoleným, kteří mají skutečně dar. Ostatně pro jeho věštby za ním lidé jezdí i z veliké dálky. Navzdory tomu on své jednotlivé případy nezveřejňuje.

Známé jsou však jeho předpovědi týkající se veřejných událostí. V roce 1996 údajně vidí v prorockém snu pád letadla TWA 800 z New yorku do Paříže, který se odehrál o pár dní později.

V září 2011 popisuje smrt libijského vůdce Muammara Kaddáfího (1942–2011) a známé je i jeho brzké varování, že hurikán Katrina zásadně poničí město New Orleans.

Dlouhodobě také předvídá politickou situaci v Portoriku a navyhýbá se ani věštbám týkajícím se slavných osobností. Skutečně se během věštění dokáže odpojit od svého těla a procházet nehmotná zákoutí světa, jak tvrdí?

Kaddáfí v roce 2009. Foto: United States Navy/Creative commons/Volné dílo
Kaddáfí v roce 2009. Foto: United States Navy/Creative commons/Volné dílo
Foto: Creative commons, Pixabay, Youtube (Jose Ortiz El Buen Samaritano)
Lokalita:
reklama
Související články
od 7.12.2022 904
Tu-Po byl starověký čínský duch s pomstou na mysli. Než zemřel, Tu-Po sloužil jako ministr čínského císaře Hsuana (žil asi 827-783 př. n.l.).  Ti dva se neshodli a Hsuan nechal Tu-Poa zabít asi v roce 786 př. n. l., navzdory varování, že se Tu-Po vrátí a bude ho pronásledovat. [caption id="attachment_112900" align="alignnone" width="96
od 7.12.2022 995
O okolí Litoměřic už v 17. století Bohuslav Balbín napsal, že "tato krajina se po právu nazývá rájem Čech". Ale moderní doba sem přidala i peklo: nehluboko pod povrchem se ukrývají stopy, které jakoby přišly z časů starověkého otrokářství, ovšem vylepšené o moderní technologie. Nacisté tu v posledních letech druhé světové války vybudovali podzemní továrnu Richard, jejíž všechna tajemství dodnes ne
od 7.12.2022 995
„Náš sprievodca kliesnil mačetou cestu, aby sme sa mohli dostať k budove medzi stromami, ktorá vyzerala ako pyramída,“ napísal o objavení strateného mayského mesta v roku 1939 americký archeológ John Lloyd Stephens (1805-1852). „Narazili sme na sochu muža, zvláštne a bohato oblečeného, s prísnou tvárou, ktorá vyvolávala hrôzu. Jediné zvuky tu vydávali opice v korunách stromov, ktoré sa nám
od 6.12.2022 1.7tis
Římský senátor Plinius mladší, jenž zemřel v roce 113 n. l., vyprávěl strašidelný příběh, tak strašidelný, že přežil dodnes. „V Athénách byl velký a prostorný dům, který měl špatné jméno, takže tam nikdo nemohl bydlet. V hluboké noci byl často slyšet hluk připomínající řinčení železa.“ Řinčení řetězů vedlo podle Plutarcha k tomu, že se objevila př
od 6.12.2022 2.3tis
Ačkoli se bitva u Little Bighornu odehrála v roce 1873, současní návštěvníci bojiště tvrdí, že slyšeli a viděli duchy bojujících vojáků americké armády a indiánských válečníků. Nyní je místo hřbitovem a národní památkou, není tak žádným překvapením, že místo plné smrti a násilí je pronásledováno těmi, kteří tam prošli, včetně generála ameri