Skip to content

Les ve Walesu prý obývaly čarodějnice. Nyní se údajně jednu podařilo vyfotit

Lesy v okolí města Llanddona ve Walesu jsou známé pro svou historii plnou čarodějnic a čarodějnických procesů. Obličej jedné z nich se prý podařilo zachytit na fotografii ženě, která se do lesů vydala na procházku.

Dívka jménem Gwen Richards však na žádný lov čarodějnic nevyrazila. Původně se chtěla jen projít a pořídit nějaké snímky okouzlujícího lesa. Že na jednom snímku zachytila něco, co považuje za obličej čarodějnice, zjistila až doma, když si fotky prohlížela.

Čarodějnická historie

Gwen se se snímkem pochlubila na internetu, kde fotka vyvolala vlnu zájmu. Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že se dívce skutečně podařilo zachytit čarodějnici. Další jsou však více skeptičtí a Gwen obviňují z hloupého vtipu a fotomontáží.

Čarodějnice se měli do oblasti kolem Llanddony dostat v sedmnáctém století, kdy do oblasti na lodi připlulo několik podivných osob. Místní se je nejprve zdráhali pustit na pevninu, poté, co jim ale jedna žena pohrozila kouzlem, které několik dospělých mužů povalilo na zem, nakonec svolili.

Skupina však nezůstala ve městě a vydala se do lesů, kde měla praktikovat podivné rituály. A podle některých tam zůstává ve formě duchů i dnes. Sídlo skupiny mělo navíc být jen malý kousek od místa, kde vznikla fotografie.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky magie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články