20. ledna 1996: V jižní části brazilské oblasti Minas Gerais pozorují farmáři August a Enrica Rodriguesovi neznámý objekt, který záhadně zmizí.
Domů     Reportáže
Odstraňují ilumináti nepohodlné celebrity?
Adriana Vojtíšková
od Adriana Vojtíšková 19.8.2021
5.5tis
Mají ilumináti prsty i v Jacksonově úmrtí? Foto: Pixabay
130
SDÍLENÍ
5.5tis
ZOBRAZENÍ

Praktiky, kterými se prý ilumináti skrze hudební průmysl snaží ovládnout veřejnost, neprobíhají vždy hladce. Některým celebritám údajně dochází trpělivost a s organizací se chtějí rozejít. Ilumináti nemají mít slitování s nikým, kdo se od nich odkloní.

Mají ilumináti prsty i v Jacksonově úmrtí? Foto: Pixabay La Toya Jackson se bojí,  kdo bude další... Foto: GERMAN COMIC CON DORTMUND 2018 / Creative Commons - CC BY 3.0 V den, kdy umírá Jackson, vydechne naposledy i americká herečka Farrah Fawcett. Náhoda? Foto: ABC Television / Creative Commons - volné dílo

Údajně pak každého takového čeká stejný scénář: nejprve je zničena jeho image, aby se proti němu obrátila veřejnost i fanoušci, a nakonec je zavražděn. Jsou takové domněnky založeny na pravdě? V médiích se můžeme často setkat se zprávami o zadržení některé z celebrit.

Často jsou to ikony rappového světa a skoro vždy je důvodem držení drog, zbraní, nebo překročení rychlosti jízdy. Není důvod tomu nevěřit. Snad jen v momentě, kdy až mnoho těchto případů postrádá důkazy a média jsou až podezřele moc informována.

La Toya Jackson se bojí, kdo bude další… Foto: GERMAN COMIC CON DORTMUND 2018 / Creative Commons – CC BY 3.0

DODNES NEOBJASNĚNÁ VRAŽDA

Klasickým příkladem hvězdy, o jejíž smrti panují fatální nejasnosti, je americký rapper Tupac Shakur, zvaný 2Pac (1971–1996). Dne 7. září 1996 opouští boxerský zápas mezi Mikem Tysonem (*1966) a Brucem Seldonem (*1967) a odjíždí na afterparty do nedalekého klubu.

Jenže už nikdy nedorazí. Z jedné křižovatky se vyřítí bílý Cadillac a neznámý útočník na Tupaca třináctkrát vystřelí. Hudebník umírá. Zneklidňující skutečností je přitom zejména název jeho poslední desky Makaveli:

The Don Killuminati The 7Day Theory. Zejména tedy slovo Killuminati, které se dá rozložit na Kill illuminati (Zabijte ilumináty).

Šíří se proto domněnka, že Tupac byl jedním z „odpadlíků“ a musel být odstraněn. Souhlasila by i další fakta: jeho image je pošpiněna v roce 1994, kdy je obviněn svou fanynkou ze znásilnění. Nejsou proti němu sice žádné důkazy, přesto je poslán za mříže. Připravovali se snad už tehdy ilumináti k jeho odstranění?

Jeho exmanželka Keisha Morris říká později v interview pro magazín F.E.D.S.: „Na naší první schůzce mi řekl, že se chystá zemřít v 25 letech, řekl, že by mohl být pravděpodobně zavražděn.“ Jak mohl vědět, co se stane?

V den, kdy umírá Jackson, vydechne naposledy i americká herečka Farrah Fawcett. Náhoda? Foto: ABC Television / Creative Commons – volné dílo

UMÍRÁ SE PO TŘECH

S podobnými obavami o svůj život, jako měl Tupac, se údajně potýkal i „král popu“ Michael Jackson (1958–2009). Několik svědků vypovídá, jak jim před smrtí sdělil své obavy. Měl dojem, že ho chce někdo odstranit!

Nakonec umírá na selhání srdce 25. června 2009. Oficiální příčinou úmrtí je otrava propofolem (sedativum), které mu podal jeho ošetřující lékař.

Podle konspirační teorie byl ale odstraněn ilumináty. Náhoda prý není ani datum, kdy se tak stalo. Tato organizace prý zabíjí podle numerologie v číselně významná data, a to vždy po třech. V den, kdy umírá Jackson, vydechne naposledy i americká herečka Farrah Fawcett (1947–2009) a hudebník Sky Saxon (1937–2009).

Michaelova sestra La Toya Jackson (*1956) později v rozhovoru pro televizi GMTV vypráví o dni, kdy se dozvěděla o smrti svého bratra: „Právě jsem domluvila se svým obchodním partnerem, který mi řekl o Farrah.

A říkala jsem si: Ach bože, kdo bude další? Protože tohle se vždycky děje ve trojicích.“

Co tím myslela? Její další výpovědi jsou pak ještě jasnější. Přímo říká, že Michael byl zavražděn a že to udělali „oni“. Ilumináty však přímo nezmiňuje. Stačí dosud nasbírané střípky důkazů o existenci tajné společnosti k tomu, abychom ji začali považovat za reálnou se všemi jejími hrozbami?

Foto v úvodu: Pixabay, fota v textu: Creative Commons
Lokalita:
reklama
Související články
od Eva Soukupová 18.10.2021 7.9tis
Na světě existuje jen malé množství náboženských relikvií spojených s islámem či jeho zakladatelem. Jednou z nich je plášť, který měl údajně prorok Mohamed na sobě, když se jedné noci setkal s anděli a Bohem. Pravost pláště je však důvodně zpochybňována.     V muslimském světě existuje pouze malá hrstka náboženských artefaktů. Jde o přísně […]
od Matěj Soukup 17.10.2021 5.2tis
Ačkoliv nejznámějším místem, kde se ztrácejí lidé, letadla i lodě, je bezesporu bermudský trojúhelník, nejsevernější výspa americké pevniny, Aljaška, má také své tajuplné místo. V oblasti mezi městy Barrow, Anchorage a Juneau, která pokrývá celý Aljašský poloostrov, nápadně často mizí turisté i místní. Oblast začala přitahovat pozornost veřejnosti v říjnu 1972, kdy malé soukromé letadlo […]
od Mirek Brát 14.10.2021 5.6tis
Začátek konce napoleonské éry se začal odpočítávat u Moskvy v roce 1812. Na počátku ruského tažení čítala francouzská armáda téměř 700 000 mužů. Domů se jich vrátí pouhá desetina. A někteří z nich brzy zemřou za záhadných okolností!   Je září roku 1812. Před branami Moskvy usilovně přemýšlí „malý velký muž“, který dovedl obrovskou mnohonárodnostní armádu až sem, […]
od Matěj Soukup 11.10.2021 4.8tis
Jedna z nejvíce seismologicky aktivních oblastí na naší planetě se nachází u pobřeží Japonska. Téměř každoročně jsou Japonci svědky několika desítek silnějších zemětřesení. To vůbec nejničivější v posledním desetiletí zlikvidovalo spolu s následnou vlnou tsunami jadernou elektrárnu Fukušima. Hrozící ekologickou katastrofu se jen tak tak podařilo odvrátit. Ačkoliv dnes víme, že zemětřesení způsobují posuny a […]
od Matěj Soukup 9.10.2021 5.0tis
Když se pětice mladých mužů vracela z basketbalového zápasu na Kalifornské státní univerzitě, určitě ještě netušili, že je to jejich poslední cesta. Čtyři z nich za záhadných okolností zahynuli. Pátého se nikdy nepodařilo najít, je však také pokládán za mrtvého. Pětice se vracela v noci 24. února 1978 z utkání na univerzitě do města Yuba […]