29. listopadu 1981: Za podivných okolností umírá americká herečka Natalie Wood. Shodil ji z jachty její manžel?
Domů     Reportáže
Odstraňují ilumináti nepohodlné celebrity?
EnigmaPlus
od EnigmaPlus 19.8.2021
5.5tis
Mají ilumináti prsty i v Jacksonově úmrtí? Foto: Pixabay
130
SDÍLENÍ
5.5tis
ZOBRAZENÍ

Praktiky, kterými se prý ilumináti skrze hudební průmysl snaží ovládnout veřejnost, neprobíhají vždy hladce. Některým celebritám údajně dochází trpělivost a s organizací se chtějí rozejít. Ilumináti nemají mít slitování s nikým, kdo se od nich odkloní.

Mají ilumináti prsty i v Jacksonově úmrtí? Foto: Pixabay La Toya Jackson se bojí,  kdo bude další... Foto: GERMAN COMIC CON DORTMUND 2018 / Creative Commons - CC BY 3.0 V den, kdy umírá Jackson, vydechne naposledy i americká herečka Farrah Fawcett. Náhoda? Foto: ABC Television / Creative Commons - volné dílo

Údajně pak každého takového čeká stejný scénář: nejprve je zničena jeho image, aby se proti němu obrátila veřejnost i fanoušci, a nakonec je zavražděn. Jsou takové domněnky založeny na pravdě? V médiích se můžeme často setkat se zprávami o zadržení některé z celebrit.

Často jsou to ikony rappového světa a skoro vždy je důvodem držení drog, zbraní, nebo překročení rychlosti jízdy. Není důvod tomu nevěřit. Snad jen v momentě, kdy až mnoho těchto případů postrádá důkazy a média jsou až podezřele moc informována.

La Toya Jackson se bojí, kdo bude další… Foto: GERMAN COMIC CON DORTMUND 2018 / Creative Commons – CC BY 3.0

DODNES NEOBJASNĚNÁ VRAŽDA

Klasickým příkladem hvězdy, o jejíž smrti panují fatální nejasnosti, je americký rapper Tupac Shakur, zvaný 2Pac (1971–1996). Dne 7. září 1996 opouští boxerský zápas mezi Mikem Tysonem (*1966) a Brucem Seldonem (*1967) a odjíždí na afterparty do nedalekého klubu.

Jenže už nikdy nedorazí. Z jedné křižovatky se vyřítí bílý Cadillac a neznámý útočník na Tupaca třináctkrát vystřelí. Hudebník umírá. Zneklidňující skutečností je přitom zejména název jeho poslední desky Makaveli:

The Don Killuminati The 7Day Theory. Zejména tedy slovo Killuminati, které se dá rozložit na Kill illuminati (Zabijte ilumináty).

Šíří se proto domněnka, že Tupac byl jedním z „odpadlíků“ a musel být odstraněn. Souhlasila by i další fakta: jeho image je pošpiněna v roce 1994, kdy je obviněn svou fanynkou ze znásilnění. Nejsou proti němu sice žádné důkazy, přesto je poslán za mříže. Připravovali se snad už tehdy ilumináti k jeho odstranění?

Jeho exmanželka Keisha Morris říká později v interview pro magazín F.E.D.S.: „Na naší první schůzce mi řekl, že se chystá zemřít v 25 letech, řekl, že by mohl být pravděpodobně zavražděn.“ Jak mohl vědět, co se stane?

V den, kdy umírá Jackson, vydechne naposledy i americká herečka Farrah Fawcett. Náhoda? Foto: ABC Television / Creative Commons – volné dílo

UMÍRÁ SE PO TŘECH

S podobnými obavami o svůj život, jako měl Tupac, se údajně potýkal i „král popu“ Michael Jackson (1958–2009). Několik svědků vypovídá, jak jim před smrtí sdělil své obavy. Měl dojem, že ho chce někdo odstranit!

Nakonec umírá na selhání srdce 25. června 2009. Oficiální příčinou úmrtí je otrava propofolem (sedativum), které mu podal jeho ošetřující lékař.

Podle konspirační teorie byl ale odstraněn ilumináty. Náhoda prý není ani datum, kdy se tak stalo. Tato organizace prý zabíjí podle numerologie v číselně významná data, a to vždy po třech. V den, kdy umírá Jackson, vydechne naposledy i americká herečka Farrah Fawcett (1947–2009) a hudebník Sky Saxon (1937–2009).

Michaelova sestra La Toya Jackson (*1956) později v rozhovoru pro televizi GMTV vypráví o dni, kdy se dozvěděla o smrti svého bratra: „Právě jsem domluvila se svým obchodním partnerem, který mi řekl o Farrah.

A říkala jsem si: Ach bože, kdo bude další? Protože tohle se vždycky děje ve trojicích.“

Co tím myslela? Její další výpovědi jsou pak ještě jasnější. Přímo říká, že Michael byl zavražděn a že to udělali „oni“. Ilumináty však přímo nezmiňuje. Stačí dosud nasbírané střípky důkazů o existenci tajné společnosti k tomu, abychom ji začali považovat za reálnou se všemi jejími hrozbami?

Foto v úvodu: Pixabay, fota v textu: Creative Commons
Lokalita:
reklama
Související články
od Mirek Brát 9.10.2022 1.7tis
Závěr jeho životní cesty připomíná osud Napoleona Bonaparta. Také on zemřel na vzdáleném ostrově. I v jeho případě to byl zřejmý trest za pokus o návrat na trůn. Blahoslavený Karel I. z habsbursko-lotrinské dynastie, v letech 1916-1918 poslední rakouský císař i král český. Po zániku Rakouska-Uherska je Karel I. nucený odejít do exilu. Po neúspěšných […]
od Eva Soukupová 6.9.2022 2.9tis
Představitelé města Amarillo v oficiální tiskové zprávě žádají veřejnost o pomoc při identifikaci podivného tvora, kterého letos v květnu natočila bezpečnostní kamera tamní zoologické zahrady. Na přiloženém snímku je zachyceno vzpřímené dvounohé stvoření s psími či snad vlčími rysy.     „V temných a časných ranních hodinách dnes 21. května (kolem 1:25 hodin) zachytily bezpečnostní […]
od Eva Soukupová 2.9.2022 2.8tis
Žena, která si vyrazili na túru v přírodě, během procházky narazila na neidentifikovaného tvora. Pohotově se chopila telefonu a začala nahrávat. Její sestra a několik diskutérů na internetu nyní věří, že by na záznamu mohl být zachycen „tasmánský tygr“, psovitá šelma označovaná za vyhynulou.     Jessie Milde se v polovině srpna vydala ve společnosti […]
od Eva Soukupová 24.5.2022 1.9tis
Pod nánosy hlíny a porostu nedaleko bosenské metropole se údajně nachází záhadná pyramida vybudovaná neznámou prastarou civilizací. Přestože odborníci trvají na tom, že o žádnou pyramidu ve skutečnosti nejde, její objevitel je přesvědčen, že má v ruce nezpochybnitelné důkazy o jejím umělém původu.     Bosenský obchodník a archeolog Semir Osmanagić (*1960) už léta usiluje […]
od Mirek Brát 21.5.2022 2.5tis
I v moderní současnosti se objevují zcela nečekané nálezy upomínající na časy druhé světové války. Propast času, která nás dělí od těchto událostí, staví před badatele složité rébusy. Jeden takový se nachází dvacet osm metrů pod hladinou Jaderského moře. Jde o vrak střemhlavého bombardéru Junkers Ju-87„štuka“ (z německého výrazu  das Sturzkampfflugzeug). Letoun se na dně […]