Skip to content

Pod hladinou moře ji mimozemšťané ukázali zmrazené lidi, tvrdí žena

Podle svých svědectví se lidé s UFO a návštěvníky z jiných planet již setkali na nejrůznějších místech. Vyjímkou není ani podvodní setkání. Své o tom ví Britka Betty Andreasson Luca, která se v dětství měla setkat s bytostmi z jiné planety pod vodou.

Svůj podivný dětský zážitek si měla Betty vybavit díky hypnóze, kterou z jiného důvodu podstoupila. Vzpomněla si na večer, kdy byla jako malá dívka sama doma. Náhle ji uchopily podivné bytosti, naložily ji do zvláštního vozidla a vyjely s ní přímo k nedalekému pobřeží, kde vůz zmizel hladce pod hladinou a pokračoval v cestě.

Přebývají pod hladinou moří a oceánů mimozemské bytosti? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Podvodní lidské muzeum

Po nějaké chvíli se vozidlo i s pasažéry dostalo do podvodního systému tunelů, které jej dovedly až do rozlehlého dómu pokrytého ledem. Ten měl sloužit jako základna zvláštní civilizace. Tam na dívku čekal děsivý pohled na stovky lidí z různých historických období a zemí, kteří byli zmrazeni v průhledných rakvích – jako svědectví o vývoji lidí na Zemi.

Kromě různě starých lidí z různých období zde byla také zvířata. Mimozemské bytosti, které se před jejím pohledem skrývaly, ji provezly tímto dómem a poté ji měly znovu vrátit domů a vymazat jí paměť.

Zvláštní, téměř bláznivá historka, že? Mnoho lidí odmítalo Betty příběh uvěřit, v její prospěch však hrálo, že z příběhu neměla žádný užitek a v době, kdy jej vyprávěla, už byla babičkou s velkou rodinou a mnoha přáteli, kteří se i přes podivnost příběhu zapřísáhli, že je Betty poctivá, pravdomluvná a skvělá žena.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články