Skip to content

Při válce ve Vietnamu se prý američtí vojáci setkali s UFO

Jeden z vůbec nejpodivnějších případů setkání člověka a UFO pochází z dob vietnamské války z oblasti Tong Li Sap v Kambodži.

Na území v blízkosti vietnamské hranice přistála jednotka amerických parašutistů, kteří měli v plánu příští noci napadnou malou vietnamskou posádku, která byla utábořena nedaleko. Když však mělo k útoku dojít, čekal prý vojenskou jednotku hrůzostrašný zážitek.

Tábor vietnamské posádky byl zcela zničený. Uprostřed něj stál kulatý létající stroj na třech dlouhých nohách a kolem se pohybovaly podivné postavy. Letoun vydával podivný zvuk, ze kterého se americkým vojákům udělalo zle od žaludku.

Prchnout však vojáci nemohli, jelikož je prý podivné bytosti paralyzovali za pomocí neznámých zbraní.

Popis šedých bytostí se podobal mnoha dalším svědectvím o UFO. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Smrtící přestřelka

Paralyzovaní vojáci prý pozorovali, jak šedé bytosti ukládají do nádob části těl vietnamských vojáků, zatímco ochromení postupně povolovalo. Jakmile to bylo možné, zaútočili vojáci na šedé postavy. Těm jejich střely příliš neubližovaly.

Zato palebná síla neznámých postav měla několik amerických vojáků spálit na popel, zatímco se šedé postavy rychle ukryly v létajícím stroji, který se vznesl do vzduchu a rychle zmizel.

Hrůzostrašné setkání mělo nejprve zůstat v tajnosti, přeživší vojáci se však prý po několika letech rozhodli o svém děsivém zážitku pohovořit. O jeho pravdivosti mnozí právoplatně pochybují, avšak to tomuto příběhu neubírá na zajímavosti.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články