3. prosince 1967: Američan Herbert Schirmer spatří v Nebrasce podivný oválný objekt s červenými světly, jak se vznese a odletí.
Domů     Probíhá v Oblasti 51 křížení lidí a mimozemšťanů?
Probíhá v Oblasti 51 křížení lidí a mimozemšťanů?
od 5.10.2022
1.7tis
Dochází ke křížení lidí a mimozemšťanů? FOTO: Pxfuel
163
SDÍLENÍ
1.7tis
ZOBRAZENÍ

Jsou mezi námi. Věta, která budí ze snů každého, kdo se vetřelců z vesmíru děsí. Co když na sebe vzali lidskou podobu? Co když vytvořili dokonalé kopie světových lídrů a nahradili je jimi?

Jenže zastánci konspiračních teorií nabízí ještě jiné řešení, nejparadoxnější ze všech – co když se mimozemšťané narodili na Zemi?

Dochází ke křížení lidí a mimozemšťanů? FOTO: Pxfuel Co se děje v Oblasti 51? FOTO: Pxfuel Kam mizí lidé, kteří byli údajně uneseni mimozemšťany? FOTO: Pxfuel

Přesně s touto myšlenkou si pohrávají názory tvrdící, že v Oblasti 51 dochází ke křížení lidské a mimozemské DNA. Má se tak prý dít z důvodů biologických i mocenských.

reklama

Mimozemšťané se těžko přizpůsobují podmínkám na naší planetě, nemají protilátky vůči pozemským bakteriím a virům. Zkrátka nevydrží, na povrchu Země nemůžou přežít. Proto se ukrývají v podzemním komplexu utajované vojenské základny, kde ale pilně pracují.

Jejich cílem je prý křížením stvořit bytosti, které budou mít lidskou odolnost a fyzičku uzpůsobenou k existenci „mezi námi“. Zároveň si uchovají mimořádné mentální schopnosti vesmířanů, pomocí nichž mohou telepaticky ovlivňovat i naše rozhodování.

A k čemu že by to mělo celé být? Jak jinak, nejde tu o nic menšího než o ovládnutí světa!

Co se děje v Oblasti 51? FOTO: Pxfuel
Co se děje v Oblasti 51? FOTO: Pxfuel

Pokloňte se vašim vládcům

Hybridní rasa vzniklá křížením má na pohled vypadat úplně jako běžní lidé. Rozdíl by neměl být poznat ani zblízka. Ale slouží jen mimozemským zájmům.

reklama

Vetřelci prý na cestě za převzetím naší planety nechtějí jít do otevřeného konfliktu, proto volí tento vychytralejší plán.

Kříženci se mají nenápadně vmísit mezi pozemšťany a následně se pomocí lstí, manipulací a přesvědčování dostat až do významných pozic na světové šachovnici. Stanou se králi a královnami mezi pěšáky. A tak začne platit Nový světový řád.

Říká se, že jim moc vložíme do rukou my sami. Že dokonce nachystají jakousi falešnou mimozemskou invazi, kdy se proti této narafičené hrozbě nejrazantněji postaví právě kříženci ve vysokých politických funkcích.

Budou úspěšní, získají naší důvěru, a aniž bychom to věděli, dobrovolně si je zvolíme za své pány. Jde jen o další za vlasy přitaženou teorii o celosvětovém spiknutí a tajných vládách? Nebo by podobně ďábelský plán dával smysl?

Kam mizí lidé, kteří byli údajně uneseni mimozemšťany? FOTO: Pxfuel
Kam mizí lidé, kteří byli údajně uneseni mimozemšťany? FOTO: Pxfuel

Kam se ztrácejí unesení?

Na světě se každoročně ztrácí beze stopy obrovský počet lidí. Nahlášená zmizení se časem dávají tzv. k ledu, kde už zůstávají napořád. Nenahlášená zmizení nikdo neřeší.

reklama

Může jít o bezdomovce, či lidi z nejchudších částí světa bez jakýchkoliv dokladů totožnosti, takže se kolikrát ani neví, že vůbec kdy existovali. Takové si prý mimozemšťané berou na mnohem hrůznější experimenty.

Podle amerického vládního inženýra a geologa Phila Schneidera (1947–1996) existuje devět druhů bytostí z vesmíru, pro které lidské maso představuje to samé, co pro nás kuřecí, vepřové, či hovězí.

Tedy součást jídelníčku, případně občasnou delikatesu, jakou jsou na Zemi šneci nebo žabí stehýnka. Schneider se podílel na stavbách různých zařízení v Oblasti 51 a má další otřesné informace.

Kromě pokusů o stvoření hybridů jsou prý ve zdejších podzemních místnostech drženi a mučeni lidé, protože se vetřelci z vesmíru přímo živí jejich strachem.

Adrenalin, hormon, který vyměšujeme při stresu, je pak pro ně prý jakousi omamnou látkou, s účinkem jako naše drogy. Je tedy toto pochmurný osud nešťastníků, kteří mizí neznámo kam? Nebo měl Schneider jen příliš bujnou fantazii?

Znepokojivou skutečností zůstává, že je Schneider zavražděn v době, kdy chystá knihu plnou odhalení týkajících se Oblasti 51. Bylo potřeba ho kvůli tomu umlčet? A kdo k tomu vydal pokyn? Lidé, nebo snad někdo jiný?

Lokalita:
reklama
Související články
od 1.12.2022 2.2tis
V polovině října se na Twitteru objevilo video, které zaznamenává přelet dvou zářících světel neznámého původu nad San Diegem v americké Kalifornii. Mimozemské teorie na sebe po zveřejnění klipu nenechaly dlouho čekat. Zajímavé záběry, které tento podzim na sociální síti Twitter zveřejnila uživatelka vystupující pod přezdívkou magot_e_dead, ukazují něco, co vypadá jako dva jasné objekty pohyb
od 28.11.2022 3.1tis
Dobývání vesmíru se stalo symbolem studené války, v níž bojuje USA se Sovětským svazem o technologickou nadvládu. Podle všeho ale boje probíhají také uvnitř znesvářených táborů. Vzájemná nevraživost firem podílejících se na americkém vesmírném programu měla skončit obrovskou tragédií. Mise Apollo 1 skončila ještě dřív, než vůbec mohla začít. Bezprostředně
od 25.11.2022 2.3tis
Na starověké Krétě prý bylo na sto minojských měst a dalších lokalit, které mohou nyní dosvědčit zázraky minojské civilizace. Některé se změnily v turisty vyhledávané archeologické parky, jiné provázejí legendy o tajných vykopávkách a záhadných nálezech. Do druhé skupiny patří krétská lokalita Tsoutsouras a tamní jeskyně Eileithyia. Jeskyně Eileith
od 24.11.2022 3.3tis
Když se raketoplán Challenger odlepí 28. ledna roku 1986 od země, to, co následuje, si nikdo neumí představit ani v těch nejčernějších nočních můrách. Anebo může? Přesně v 11.38 se zažehnou motory, aby mohl Challenger konečně vzlétnout. Velká sláva ale trvá pouhých 73 sekund. Potom náhle raketoplán exploduje a rozpadne se. V kabině, která se roztříští o mořskou hladinu, zahyne celá posádka. [ga
od 23.11.2022 2.8tis
Stále aktivní vulkán Merapi na indonéském ostrově Jáva má pro místní obyvatele velký význam i jako mytické a spirituální místo. Není tedy divu, že záhadný jev, který se před rokem objevil na vrcholu hory, je stále předmětem diskuzí. O co  se jednalo? V květnu roku 2021 se jednomu pohotovému fotografovi podařilo exponovat snímek, který zachycuje pap