30. listopadu 1989: V Belgii začíná série pozorování UFO ve tvaru trojúhelníku. Postupně ho spatří 30 různých skupin svědků.
Domů     Prokleté zrcadlo ze starožitnictví ničilo majitelce život
Prokleté zrcadlo ze starožitnictví ničilo majitelce život
od 2.2.2022
3.5tis
Žena si prokleté zrcadlo přinesla ze starožitnictví, foto Pixabay
338
SDÍLENÍ
3.5tis
ZOBRAZENÍ

Na mnoha místech světa se zrcadla používají pro komunikaci s duchy, a neboť panuje přesvědčení, že slouží jako portály do duchovního světa. Jsou prý jakousi hranicí, která odděluje svět živých od světa mrtvých. A mohou být prý i velice nebezpečná.

Žena si prokleté zrcadlo přinesla ze starožitnictví, foto Pixabay Destiny pomocí psychometrie zjišťuje, že zrcadlo vlastnila velmi zlá osoba, foto Pixabay Po očištění domu a jeho obyvatel se opět vrátila pohoda a mazlíčci se uzdravili, foto Pixabay

Washingtonská vyšetřovatelka paranormálních jevů Destiny Glaubitz (*1964) má se zrcadly vlastní pestrou zkušenost a před jejich mocí varuje.

reklama

„Můj názor je, že odrazná plocha jako je zrcadlo, okno, skleněný rám obrazu nebo stojatá voda, je portál či dveře umožňující duchům přecházet mezi jejich dimenzí a tou naší,“ píše.

K takovému závěru Glaubitz dospěje na základě poznatků a zkušeností, které nastřádala během mnohaleté praxe a na vysvětlenou líčí jeden příklad za všechny.

Jde o případ mladé ženy, která vyšetřovatelku kontaktovala poté, co se její život bez logického vysvětlení rapidně zhoršil. Podezření přitom padne právě na zrcadlo, které si před časem přinesla domů. Mohl by kus vybavení domácnosti způsobit takové potíže, jaké žena popisuje?

Destiny pomocí psychometrie zjišťuje, že zrcadlo vlastnila velmi zlá osoba, foto Pixabay
Destiny pomocí psychometrie zjišťuje, že zrcadlo vlastnila velmi zlá osoba, foto Pixabay

UKAŽ SE!

Navzdory nedobré pověsti, která zrcadla obklopuje, se do nich žena, jejíž jméno Glaubitz neuvádí, zcela zamiluje a volný čas tráví procházením obchodů a bleších trhů, kde vyhledává nějakým způsobem neobvyklé kousky.

reklama

Jednoho dne narazí na krásné zrcadlo vysoké od stropu až k podlaze. Něco na něm ženu přitahovalo. A nebyl to jen vzhled zrcadla, spíš se zdálo, jako by se od prvního okamžiku snažilo upoutat její pozornost. Obklopuje ho nějaká zvláštní energie?

Způsob, jakým k sobě ženu přitahuje, zaujme i ji samotnou, proto si před zrcadlo stoupne a prohlásí: „Ukaž se a promluv!“ A to byla podle Glaubitz obrovská chyba. Mohla tato slova přivolat nějakou škodlivou entitu ze světa za zrcadlem?

DRAMATICKÁ ZMĚNA

Sice se tehdy nic zvláštního nestane a žena si zrcadlo přinese domů, ale velice rychle se jí začne hroutit celý život. Nic se nedaří, do té doby harmonická rodina se začne hádat a její domácí zvířata náhle onemocní.

reklama

Když se navíc různé předměty v domě začnou samovolně pohybovat nebo dokonce beze stopy mizet, žena se rozhodne vyhledat pomoc a obrátí se na Destiny Glaubitz, která okamžitě zahájí vyšetřování.

Brzy zjistí, že osoba, která zrcadla vlastnila, předtím byla velice zlá a zkažená. Zrcadlo prozkoumá a pomocí psychometrie začne komunikovat s duchem, který je k objektu připoután. Mohla slova, která nová majitelka do zrcadla pronesla ducha uvolnit?

Glaubitz je přesvědčená, že přesně k tomu došlo. Navíc s ním do domu ženy přišlo velké množství negativní energie obklopující duši předchozího vlastníka.

Rozhádaná rodina vytváří ještě více negativní energie a zlomyslná entita se na ní přiživuje, což jí nakonec umožní přerůst v poltergeista.

Po očištění domu a jeho obyvatel se opět vrátila pohoda a mazlíčci se uzdravili, foto Pixabay
Po očištění domu a jeho obyvatel se opět vrátila pohoda a mazlíčci se uzdravili, foto Pixabay

ZRCADLA SE ZBAVÍ

„Musela jsem očistit celou rodiny, její mazlíčky, dům a především znovu toho ducha uvěznit v zrcadle,“ uvádí Glaubitz. Poté očistí i ono zrcadlo a důkladně se ho zbaví, aby jej už nikdo nemohl použít.

Další vývoj situace je jakýmsi konečným potvrzením, že za špatnou situaci v domě je zodpovědné právě prokleté zrcadlo. Jakmile je z domu pryč, v rodině zavládne klid a zvířata jsou zase zdravá.

Byl skutečně na vině duch sídlící v zrcadle, nebo jen o dočasnou krizi, kterou prochází každá rodina a která nemusela nijak souviset s koupí starého zrcadla?

Foto: Pixabay
Lokalita:
reklama
Související články
od 29.11.2022 1.3tis
Stále další archeologické nálezy na našem území dosvědčují plány starověkého Říma vytvořit severně od Dunaje novou římskou provincii. Pronikání římských legií do oblasti Moravy začalo již za vlády císaře Tiberia a vrcholilo v časech panování císaře Marca Aurelia. Záhadou zůstává, zda se na naše území tehdy dostaly i tajné rituály související s uctíváním exotického boha Mithry? [gallery ids="112
od 29.11.2022 1.5tis
 Ačkoliv by ji na vlastní oči měl spatřit každý věřící, za dveře svatyně se téměř nikdo nedostane. Posvátnou stavbu s nejistou minulostí obklopuje řada tajemství. Není známo, kdo ji vybudoval či k jakému účelu a mnoho otázek obestírá také záhadný černý kámen zasazený ve zdi svatyně. Když se muslim modlí, otáčí se vždy čelem k Mekce, posvátnému městu islá
od 25.11.2022 3.1tis
O tom, že sexuální energie a libido má nad lidmi velkou moc, není třeba pochybovat. Bylo by proto podivné, kdyby se toho temné bytosti nepokusily využít. Zejména proto, že náboženské předsudky podporované řadou církví v lidech dlouhodobě vyvolávaly strach ze sexuality. Vštěpování negativních pocitů ze sexu a potěšení je spolehlivou cestou, jak otevřít dveře bytostem, které nás pohltí. Počáteční
od 25.11.2022 3.4tis
Základním a nejoblíbenějším pramenem pro předpovědi konce světa je Zjevení Janovo, součást biblického Nového zákona. Naleznete v něm popis Apokalypsy – tedy konce světa na zemi a návratu Ježíše Krista – se všemi podrobnostmi, jako jsou řeky krve, šelmy vládnoucí světu nebo draci sršící oheň. Protože v celém textu není jediné konkrétní datum a ani jej nenaznačuje, je již po celá staletí jedním z 
od 24.11.2022 3.0tis
Způsobů ke komunikaci se zemřelými je více. Nejprve se rozhodněte, zda po duchovi chcete přesné odpovědi, či jen odpovědi typu: ano, ne, nevím. Sežeňte si několik lidí, se kterými budete seanci provádět, doporučený počet účastníků je tři až pět. Nepodceňujte volbu prostředí. Mělo by jít o tichou zatemněnou místnost. Duch by totiž mohl okny odejít. Stej