reklama
6. července 1973: Začne krvácet socha Panny Marie v klášteře Yuzawadai v japonské Akitě.
Domů     Náboženství a okultismus
Prokleté zrcadlo ze starožitnictví ničilo majitelce život
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 2.2.2022
3.5tis
Žena si prokleté zrcadlo přinesla ze starožitnictví, foto Pixabay
338
SDÍLENÍ
3.5tis
ZOBRAZENÍ

Na mnoha místech světa se zrcadla používají pro komunikaci s duchy, a neboť panuje přesvědčení, že slouží jako portály do duchovního světa. Jsou prý jakousi hranicí, která odděluje svět živých od světa mrtvých. A mohou být prý i velice nebezpečná.

Žena si prokleté zrcadlo přinesla ze starožitnictví, foto Pixabay Destiny pomocí psychometrie zjišťuje, že zrcadlo vlastnila velmi zlá osoba, foto Pixabay Po očištění domu a jeho obyvatel se opět vrátila pohoda a mazlíčci se uzdravili, foto Pixabay

Washingtonská vyšetřovatelka paranormálních jevů Destiny Glaubitz (*1964) má se zrcadly vlastní pestrou zkušenost a před jejich mocí varuje. „Můj názor je, že odrazná plocha jako je zrcadlo, okno, skleněný rám obrazu nebo stojatá voda, je portál či dveře umožňující duchům přecházet mezi jejich dimenzí a tou naší,“ píše.

K takovému závěru Glaubitz dospěje na základě poznatků a zkušeností, které nastřádala během mnohaleté praxe a na vysvětlenou líčí jeden příklad za všechny. Jde o případ mladé ženy, která vyšetřovatelku kontaktovala poté, co se její život bez logického vysvětlení rapidně zhoršil.

Podezření přitom padne právě na zrcadlo, které si před časem přinesla domů. Mohl by kus vybavení domácnosti způsobit takové potíže, jaké žena popisuje?

Destiny pomocí psychometrie zjišťuje, že zrcadlo vlastnila velmi zlá osoba, foto Pixabay

UKAŽ SE!

Navzdory nedobré pověsti, která zrcadla obklopuje, se do nich žena, jejíž jméno Glaubitz neuvádí, zcela zamiluje a volný čas tráví procházením obchodů a bleších trhů, kde vyhledává nějakým způsobem neobvyklé kousky.

Jednoho dne narazí na krásné zrcadlo vysoké od stropu až k podlaze. Něco na něm ženu přitahovalo. A nebyl to jen vzhled zrcadla, spíš se zdálo, jako by se od prvního okamžiku snažilo upoutat její pozornost.

Obklopuje ho nějaká zvláštní energie? Způsob, jakým k sobě ženu přitahuje, zaujme i ji samotnou, proto si před zrcadlo stoupne a prohlásí: „Ukaž se a promluv!“ A to byla podle Glaubitz obrovská chyba. Mohla tato slova přivolat nějakou škodlivou entitu ze světa za zrcadlem?

DRAMATICKÁ ZMĚNA

Sice se tehdy nic zvláštního nestane a žena si zrcadlo přinese domů, ale velice rychle se jí začne hroutit celý život. Nic se nedaří, do té doby harmonická rodina se začne hádat a její domácí zvířata náhle onemocní.

Když se navíc různé předměty v domě začnou samovolně pohybovat nebo dokonce beze stopy mizet, žena se rozhodne vyhledat pomoc a obrátí se na Destiny Glaubitz, která okamžitě zahájí vyšetřování. Brzy zjistí, že osoba, která zrcadla vlastnila, předtím byla velice zlá a zkažená.

Zrcadlo prozkoumá a pomocí psychometrie začne komunikovat s duchem, který je k objektu připoután. Mohla slova, která nová majitelka do zrcadla pronesla ducha uvolnit? Glaubitz je přesvědčená, že přesně k tomu došlo.

Navíc s ním do domu ženy přišlo velké množství negativní energie obklopující duši předchozího vlastníka. Rozhádaná rodina vytváří ještě více negativní energie a zlomyslná entita se na ní přiživuje, což jí nakonec umožní přerůst v poltergeista.

Po očištění domu a jeho obyvatel se opět vrátila pohoda a mazlíčci se uzdravili, foto Pixabay

ZRCADLA SE ZBAVÍ

„Musela jsem očistit celou rodiny, její mazlíčky, dům a především znovu toho ducha uvěznit v zrcadle,“ uvádí Glaubitz. Poté očistí i ono zrcadlo a důkladně se ho zbaví, aby jej už nikdo nemohl použít. Další vývoj situace je jakýmsi konečným potvrzením, že za špatnou situaci v domě je zodpovědné právě prokleté zrcadlo.

Jakmile je z domu pryč, v rodině zavládne klid a zvířata jsou zase zdravá. Byl skutečně na vině duch sídlící v zrcadle, nebo jen o dočasnou krizi, kterou prochází každá rodina a která nemusela nijak souviset s koupí starého zrcadla?

Foto: Pixabay
Lokalita:
reklama
Související články
od Pavel Polcar 5.7.2022 45
Zhruba v 15. století se ve Francii a Německu vyskytoval vskutku podivný fenomén, a to především u řádových sester. V kronikách se mluví o nejpodivnější epidemii všech dob. Vše údajně začalo u jedné jediné ženy, která z ničeho nic začala mňoukat. Postupem času se k ní přidávají další a další, přičemž mňoukají každý den po […]
od Pavel Polcar 4.7.2022 1.6tis
Nikde v Bibli o nich nenaleznete ani zmínku, přesto byla ve své době ortodoxní židovská sekta známá jako Esejci velmi uznávaná. Jedná se o společenství lidí, kteří měli svá vlastní pravidla a byli silně vzdělaní v astronomii, léčitelství a tajných naukách. To je však jen zlomek toho, co podle legend uměli. Boží, nebo ďáblovy děti? […]
od Dalibor Vrána 3.7.2022 2.3tis
5. srpna 2011 se dvanáctiletý Dale Ostrander ocitá na 25 minut pod hladinou ledového Pacifiku. Když ho záchranáři konečně nachází a vytahují na břeh, nedýchá a jeho srdce nebije. V nemocnici je uveden do umělého spánku, vyhlídky nejsou dobré. Předpokládá se, že mu po takové době bez kyslíku odumřel mozek. Po čtyřech dnech se ale […]
od Jiří Nechanický 2.7.2022 1.7tis
Badatelé v poslední době hledají na stranách Bible důkazy přistání UFO na Zemi. Verše první kapitoly knihy proroka Ezechiela z 6. století před naším letopočtem mluví záhadně: „Viděl jsem, jak se přihnal bouřlivý vítr od severu, veliké mračno a šlehající oheň; okolo něho byla zář a uprostřed ohně jakýsi třpyt oslnivého vzácného kovu.“ Boží zjevení, nebo UFO? Ezechiel […]
od Jiří Nechanický 1.7.2022 864
Kniha Zjevení dráždí lidskou fantazii odedávna. Mnozí v ní spatřují reálnou vidinu přicházejícího konce pozemských časů, který proběhne divoce a nemilosrdně. Mohutný konec světa nás ale čekal podle vykladačů již mnohokrát. Kde se skrývá pravda? Zjevení Janovo neboli Janova Apokalypsa je nejslavnější a zároveň nejděsivější biblickou prorockou knihou. Její jazyk je natolik tajemný a symbolický, že […]