3. prosince 1967: Američan Herbert Schirmer spatří v Nebrasce podivný oválný objekt s červenými světly, jak se vznese a odletí.
Domů     Rasa sedmi pečetí: Kdy nahradí současné lidstvo?
Rasa sedmi pečetí: Kdy nahradí současné lidstvo?
od 12.11.2022
2.3tis
Creative Commons / neznámý autor / volné dílo
220
SDÍLENÍ
2.3tis
ZOBRAZENÍ

Slavná mystička a zakladatelka Theosofické společnosti, ukrajinská rodačka Helena Petrovna Blavatská (1831–1891), rozdělila evoluci lidstva do „ras“. Dělení ale nekončí současností, naopak pokračuje dál.

Creative Commons / neznámý autor / volné dílo Blatavská ztvárněná rukou šikovného malíře. CC - Tomáš Povedano Autorka ke konci svého života. Foto: CC / volné dílo / Unklar

První rasou lidí byla polární. Podle Blavatské šlo o éterické bytosti tvořené psychickou energií, takzvané samozrozené. Byli podobní andělům, měli jen jedno oko, mohli procházet věcmi a měřili až 40 metrů!

reklama

Hyperborejci, kteří přišli po nich, měli formu přízraků. Komunikovali telepaticky. Měli zlatavě žlutou barvu a měřili okolo 30 metrů. Na konci jejich éry se objevili přechodní hermafroditi.

Autorka ke konci svého života. Foto: CC / volné dílo / Unklar
Autorka ke konci svého života. Foto: CC / volné dílo / Unklar

Lemuřané byli první hmotnou lidskou rasou. Byli geniální a ve své podstatě dokonalí. Jejich těla byla plastická a pružná, se dvěma páry rukou. Právě u nich se v rámci evoluce prvně objevily kosti.

Zánik Lemuřanů odpovídá podle Blavatské době, kdy se po Zemi proháněli dinosauři. Tato rasa ještě ve svém nejpozdnějším stadiu měla vliv například na stavbu egyptské sfingy.

reklama

Dvě oči, dvě ruce, Atlantská rasa zkrátka vypadá jako ta lidská. Výška těchto lidí již byla „pouhé“ tři metry a během vývoje se ještě zmenšovali. Používali prý jazyk podobný těm, jakými se mluvilo ještě před tisíci lety v Jižní Americe.

Atlanťané údajně měli létající stroje a podíleli se i na stavbě pyramid či na kamenných sochách na Velikonočním ostrově.

Blatavská ztvárněná rukou šikovného malíře. CC - Tomáš Povedano
Blatavská ztvárněná rukou šikovného malíře. CC – Tomáš Povedano

Árijská, tedy pátá rasa lidí, zčásti zdivočela a nemohla znalosti Atlanťanů využít. Jde o rasu pokleslou, kterou by mohla zlepšit až ta další, která má teprve přijít. Takzvaná Rasa sedmi pečetí se má podle mystičky stát naším pokračovatelem. Během její vlády má pomalu docházet ke zbavování se těl.

reklama

Posledním stadiem zmíněným Blavatskou je Rasa sedmi pozounů. Lidstvo během této éry expanduje do vesmíru a osídlí další planety.

Foto: Creative Commons
Štítky:
Lokalita:
reklama
Související články
od 2.12.2022 1.1tis
Rodiče Jarmily K. z Brna bydlí na Vysočině. Jejich dcera se provdá za mladíka z Brna a nastěhuje se k němu. Zprvu za rodiči jezdí o každém volném víkendu, s narozením druhého potomka ale frekvence návštěv pomalu klesá. Na začátku nového milénia se vídají přibližně šestkrát za rok a jednou týdně si zavolají. Tatínkova holčička „S mamkou jsme si obvykle vola
od 1.12.2022 1.4tis
V závěru devatenáctého století začaly oblast západní Afriky děsit záhadné útoky. Těla obětí byla navíc zbavena části vnitřní orgánů. Letmé ohledání těl naznačovalo, že se tito nešťastníci stali cílem brutálního útoku velké kočkovité šelmy – leoparda. Pravda však byla mnohem temnější!   Koloniální úřady se snažily poskytnout nějaké logické v
od 30.11.2022 2.5tis
Moře čas od času vyplaví opravdové podivnosti, které se nedaří úplně jednoduše identifikovat. Tentokrát bylo na jedné brazilské pláži nalezeno cosi připomínající velkou kostlivou ruku. "Myslíme si, že to není člověk kvůli velikosti a množství kostí," říká Leticia Gomes Santiago, která strašidelnou část kostry objevila při procházce společně s přítelem. Ač by mohl někdo tipovat, že jde jen o něj
od 29.11.2022 2.6tis
Je to scéna, při které zalapá po dechu i tak zkušená vyšetřovatelka paranormálních jevů, jako je Lorraine Warren. Z temnoty hlubokých lesů v Tennessee na ní hledí pár nelidských očí. Tak Bigfoot je tedy skutečný… Napjatě čeká, co bude dál. Do toho případu se americkým manželům Edu (1926–2006) a Lorraine (1927–2019) Warrenovým původně moc nechtělo.
od 28.11.2022 2.9tis
Bizarní příběh zaznamenaný v Anglii roku 1912 popisuje neobyčejný případ spontánního a zcela jistě nechtěného přesunu v čase. Ve vlaku do Londýna se náhle objevil a poté zase zmizel záhadný cestující – muž z minulosti.     K velkému štěstí hlavního aktéra trvá jeho nedobrovolné cestování v čase jen krátce, přesto je svým zážitkem těžce poz