Skip to content

Ruska prodává zázračného kocoura, který plní přání. Chce za něj miliony

Džin v lahvi, kouzelná víla či zlatá rybka možná existují jen v pohádkách, zato kocour Vincent je skutečný a aktuálně také k mání. Jeho současná majitelka tvrdí, že Vincent novému páníčkovi splní tři přání.

Za deset millionů Rublů je váš.

Žena z Novosibirska uváděná pouze jako Elena na internet umístila bizarní inzerát. Prodává samečka skotské klapouché kočky, za kterého požaduje neuvěřitelných 10 milionů rublů, což je v přepočtu něco přes 3 miliony korun!

Devítiletý Vincent totiž není obyčejný kocour, je prý kouzelný.

Vincenta prý žena vlastní od roku 2011 a až letos přišla na to, že má zvláštní schopnosti. Stalo se to prý úplně náhodou. „Potřebovala jsem byt a nějak jsem Vincentovi z legrace řekla ,Splň moje přání!

‘ A doslova následujícího dne se všechno splnilo,“

vypráví nadšená majitelka. Vincent prý rodině pomohl pořídit také další byt a zbrusu nové auto. Čtvrté přání však již vyslyšeno nebylo, z čehož Elena usuzuje, že schopnosti kocoura jsem omezené právě symbolickou trojici.

Vincent prý splní tři přání, foto kp.ru
CENA ZA TŘI PŘÁNÍ

Nyní, když už byla přání vyčerpána, se majitelka chce o kouzlo podělit s někým dalším. Vincent však plní přání pouze svému majiteli, proto jej Elena nabízí k prodeji za patřičně vysokou cenu. Zatím se však nenašel nikdo, kdo by byl ochotný investovat deset milionů rublů, aby si jeho schopnosti mohl ověřit na vlastní oči.

Možná je to tím, že suma, kterou Elena za kocoura požaduje, by leckomu vystačila na splnění více přání, než kolik jich Vincent může nabídnout.

Lepší bydlení či zbrusu nové auto? Kouzelný kocour to zařídí!

Foto: kp.ru
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky magie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články