Skip to content

Smrt Caresse Henry: Stala se obětí královny popu – Madonny?

Před dvěma lety umírá v kalifornské vile manažerka světových hvězd, Caresse Henry. Podle všeho spáchala sebevraždu. A vypadá to, že důvodem mohla být jedna z jejích slavných zaměstnavatelek, zpěvačka Madonna.

Dohnalo Caresse chování celebrity až na pokraj šílenství? Nebo má snad v její smrti prsty Madonnina víra v tajemnou židovskou kabalu?

Čtyřiačtyřicetiletá Caresse Henry z Laguna Beach v Kalifornii náhle zemřela dne 31. března 2010 v Irvine v Kalifornii. Tuto zprávu vydávají 2. dubna 2010 americké zpravodajské deníky. Kdo je ta žena? Za méně známým jménem se skrývá manažerka veleúspěšných celebrit, například americké zpěvačky a herečky Jessicy Simpson (*1980), portorikánského zpěváka Rickyho Martina (*1971) či americké zpěvačky Pauly Abdul (*1962). Její osudovou zaměstnavatelkou je však ještě větší ryba – slavná zpěvačka Madonna (rodným jménem Madonna Louise Veronica Ciccone, *1958). Jejich zhruba třináctiletá spolupráce však nekončí právě šťastně, Henry od ní dostává padáka na hodinu.

Právě proto se po její smrti, i když k ní došlo až pět let po propuštění, objevují teorie, že je za ni slavná popová královna zodpovědná!

Proč by si úspěšná žena a matka dvou dětí brala život?
NAMÍŘILA PROTI SOBĚ ZBRAŇ?

„Na rozdíl od všech zvěstí, nebyla příčina smrti určená a v současnosti je vyšetřována,“ upozorňuje média Madonnina mluvčí Liz Rosenberg záhy po tragédii. Co se v ten osudný den 31. března stalo, to nikdo jistě neví.

Caresse našli sousedé mrtvou v přízemí její vily ve městě Irvine. Způsob smrti se dlouho tají, až teprve později vychází najevo, že se Henry zastřelila. Měla si vpálit ránu do hlavy, přestože existují „zaručené zprávy“, že kulka prý prošla dutinou břišní.

Jeden z vyšetřovatelů, Jim Amormino, uvádí, že na místě činu nalezli dokonce dopis na rozloučenou. Jeho obsah je však tajný. Skutečně spáchala Caresse Henry, matka dvou dětí a úspěšná manažerka, sebevraždu?

Z jakého důvodu by se rozhodla předčasně skončit život? Její sestra Yvette Dobbie obviňuje Madonnu…

UŽ PRO MĚ NEPRACUJETE

Černým dnem je pro Caresse 5. listopad 2004. Tehdy obdrží fax od „paní Ritchie“ alias Madonny: „Vážená Caresse, píši Vám, abych Vás informovala o tom, že společnost Puddy Inc. a Vy coby má osobní manažerka jste skončili a Vy a Vaše společnost už déle nemůžete pracovat jako můj manažer, ani provádět žádné akce jako můj zástupce.

“ Strohé oznámení o ukončení letité spolupráce Henry zlomí. Jak jí to mohla udělat žena, pro kterou se tolik nadřela? Důvod je prý směšný. Říká se, že zpěvačka odhalila tajný románek Caresse a svého bodyguarda, přestože oba měli v té době své partnery.

Madonna, coby zarputilá následovnice židovského náboženství kabala, je prý touto situací pobouřena. Vyznává totiž výhradně monogamii a to je i důvod, proč se rozloučí se svou dlouholetou manažerkou. Jenže vyhazov má nedozírné následky!

Byla Madonnina víra v kabalu příčinou ženiny sebevraždy?
MADONNA MÁ NA RUKOU KREV

Poté, co je Henry nalezena mrtvá, její blízcí nemohou uvěřit, že by se zabila sama. Měla přece dvě děti a navíc i stále ještě dobrou kariéru. Od svého odchodu od královny popu ale údajně trpěla depresemi.

Snad proto někteří Madonnu obviňují z její smrti. Caressina sestra Yvette prohlašuje:

„Madonna a kabala mají krev na svých rukou. Zabily mou sestru tak, jako kdyby samy zmáčkly spoušť.“ Je toto odvážné tvrzení založeno na tom, že zpěvaččino rozhodnutí ukončit spolupráci s Caresse zničilo této ženě život?

Nebo v celé kauze figuruje kabala víc, než se zdá? Poté, co se zpráva o smrti Ceresse Henry rozkřikne, Madonna údajně volá Yvette a zakazuje jí poskytovat bližší informace o události. Když má Henry pohřeb, její někdejší zaměstnavatelka pošle pouze přehnaně patetickou kytici.

Byla by Caresse stále naživu, kdyby se s Madonnou nikdy nesetkala?

Autor článku: Michaela Vondrušková

Foto: bunte.de, YouTube, madonnarama.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky konspirace Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články