26. září 2020: Trevor Ross z města Inverness prý spatří lochnesskou příšeru poblíž části jezera, kde byla pozorována i dříve.
Domů     Neobjasněné události
Únos do UFO Patricie Connely: Zmizela na tři dny a vrátila se s implantátem!
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 23.8.2022
2.5tis
Fenomén únosů do UFO zůstává zatím nevysvětlen, foto Pixabay
257
SDÍLENÍ
2.5tis
ZOBRAZENÍ

Badatelé zabývající se únosy do UFO věří, že při nich jsou lidé nějakým způsobem označkováni, aby poté mohli být sledováni. Tuto myšlenku podporují oběti domnělých únosů, které pod kůží nezřídka nacházejí podivné cizí předměty. Jeden z takových předmětů byl po slavném únosu v roce 1995 úspěšně vyoperován.

Fenomén únosů do UFO zůstává zatím nevysvětlen, foto Pixabay Oběti jsou prý na palubě UFO vyšetřovány mimozemskými bytostmi, foto Pixabay Roger K. Leir z chodidla pacientky vyoperoval zvláštní předmět, foto ChurchOfThought / Creative Commons / CC BY-SA 4.0

Žena z Oregonu uváděná pod jménem Patricia Connely, se jednoho dne probudí z noční můry, posadí se na posteli a jen tak mimoděk si začne promačkávat chodidla. V ten okamžik si na palci levé nohy nahmatá malou bulku.

Na kůži má v tomtéž místě jen jizvičku, která připomíná spíš dávno zahojené škrábnutí. Nevzpomíná si ovšem, že by tam jizvu předtím měla, nebo že by v minulosti utrpěla nějaký úraz, po kterém by ji jizva zůstala.

O něco později se Patricia stává jednou z prvních pacientek, která si nechá vyoperovat údajný mimozemský implantát. Jak k němu přišla?

ZTRATILA TŘI DNY

Patriciin příběh se zřejmě začíná psát, když se před lety vydala autem z Oregonu do Kalifornie a cestou se chtěla zastavit u přátel v Santa Barbaře. Když konečně dorazila k jejich domu, byli zmatení a vystrašení.

Patricia totiž měla zpoždění celé tři dny! Nevzpomíná si přitom, co se s ní celou tu dobu dělo, ani kde byla. Jak vůbec mohla přijít o tři dny života?

Při pozdějším sezení s vyšetřovateli únosů do UFO vyjde na povrch, že i ona se stala obětí. Její únos přitom probíhal přesně tak, jak popsali mnozí další. Došlo na lékařskou prohlídku i odběr vzorků tkání. Navíc se zřejmě pro své únosce stala jakýmsi inkubátorem pro nenarozené plody.

„Nepamatuji se, že by se mi často stávalo, že bych ‚ztratila čas, ale měla jsem za posledních 10 let hodně ‚falešných těhotenství‘. Doktoři mě pořád obviňovali z tajných potratů. Nikdy v životě jsem ale potrat neprodělala!“ prohlašuje Patricia.

Zařazuje se tak na dlouhý seznam obětí, které prohlašují, že jim bytosti z létajících objektů prováděly těhotenské testy či dokonce umělé oplodnění.

Oběti jsou prý na palubě UFO vyšetřovány mimozemskými bytostmi, foto Pixabay

ZÁHADNÉ TĚLÍSKO

Podle badatelů jsou tzv. falešná těhotenství, kdy žena přestane menstruovat a má všechny příznaky těhotenství, které však náhle ustanou, aniž by plod potratila, jedním z častých průvodních znaků syndromu únosů.

Unesené ženy tvrdí, že jim byl plod odebrán mimozemšťany, kteří se zřejmě pokoušejí o genetické křížení s lidmi. A zřejmě proto mohou být také sledovány prostřednictvím implantátů. Takový objekt je z Patriciina palce skutečně vyoperován.

V srpnu roku 1995 ženě vážený chirurg Roger K. Leir (1935–2014) ve své soukromé ordinaci z těla vyjme dva podivné předměty. Jeden je ve tvaru písmene T a tvoří jej dvě malé strukturované tyčinky.

Další má tvar trojúhelníku a je velký asi 1,5 cm. Jejich vyoperování je podivuhodně složité. Zdá se totiž, že jsou opatřeny jakýmsi ochranným mechanismem. Šlo skutečně o mimozemskou technologii?

Roger K. Leir z chodidla pacientky vyoperoval zvláštní předmět, foto ChurchOfThought / Creative Commons / CC BY-SA 4.0
Foto: Pixabay, Creative commons
Lokalita:
reklama
Související články
od Adriana Vojtíšková 26.9.2022 357
Zajímavá pověst koluje mezi obyvateli Srí Lanky. Vypráví se zde o tzv. ďábelském ptákovi, jinak také nazývaném ulama, který má žít v místní džungli a za nocí vydávat hrůzostrašný lidsky znějící křik. Jeho pláč je prý navíc předzvěstí smrti.     Záhada ďábelského ptáka obestírá cejlonské džungle. Co když je tvor skutečný? Podle jaké předlohy […]
od Mirek Brát 23.9.2022 2.6tis
Rok 1948 byl nervózní dobou nejen v našich zeměpisných šířkách, ale i ve Spojených státech. Rozbíhala se epocha studené války, a tak klidu nepřidalo, když se u přísně střežených laboratoří v Los Alamos objevily záhadné světelné úkazy. Přiletěli jimi na exkurzi sovětští špióni, nebo se pod prsty tamních vědců chtěli podívat jejich mimozemští kolegové? Podivná létající zelená […]
od Eva Soukupová 23.9.2022 3.4tis
Podívanou, kterou nabízí 12 kilometrů dlouhé údolí Hessdalen v Norsku, nelze najít snad nikde jinde na světě. Nejenže se tu světla objevují s železnou pravidelnosti, ale dokonce hned v několika různých formách, a jejich pozorování občas trvá neuvěřitelně dlouho! Kvůli záhadným světlům byla v údolí dokonce vybudována stanice pro jejich pozorování.     První zmínky […]
od Adriana Vojtíšková 22.9.2022 2.9tis
Už jste slyšeli o Stanfordském experimentu, kdy se hra na vězně a dozorce změní v sadistickou podívanou? EnigmaPlus.cz vám představí nejslavnější psychologické pokusy, které ukážou naše nejtemnější stránky.      CO ROZKÁŽOU, TO JE SVATÉ Milgramův experiment (r. 1963)   Pokus amerického sociálního psychologa Stanleyho Milgrama šokujícím způsobem odhalil, jakou moc nad námi mají uznávané […]
od Adriana Vojtíšková 22.9.2022 3.1tis
Mezi nejpodivnější svědectví o neidentifikovatelných létajících objektech patří případ takzvaných světel z Phoenixu. Událost z roku 1997 sledovalo nespočet svědků a zůstává jednou z největších záhad spojených s fenoménem návštěvníků z vesmíru.     Jeden z nejslavnějších případů pozorování UFO se odehrává 13. března 1997 v americkém městě Phoenix ve státě Arizona. Na obloze nad […]