2. prosince 1919: Z budovy v Torontu náhle mizí divadelní magnát Ambrose J. Small. Marně se ho snaží najít i slavný senzibil.
Domů     VIDEO: Americké letectvo zveřejnilo další tajemné video
VIDEO: Americké letectvo zveřejnilo další tajemné video
od 2.6.2022
2.7tis
AH-64D Apache. Foto: Photo Courtesy of U.S. Army/Creative Commons/Volné dílo
288
SDÍLENÍ
2.7tis
ZOBRAZENÍ

Posádka útočného vrtulníku AH-64 Apache má za sebou opravdu pozoruhodný let. Natočila během něho tři zvláštní objekty, které se dosud nepodařilo identifikovat.

Všechno se to odehrálo v listopadu 2018 během cvičného letu v Arizoně. Piloti náhle zachytili trojici objektů, které se pohybovaly vysokou rychlostí ve zhruba trojúhelníkové formaci.

Manévry, které předváděly, přitom nejsou podle leteckých expertů se současnou technikou možné. „Letěly výrazně rychleji, než je rychlost zvuku.

reklama

Přitom udělali úplný obrat o 360 stupňů za méně než tři sekundy!“ komentuje to například bývalý americký pilot Chris Lehte s tím, že objekty musely být jednoduše anomální.

Foto: Youtube (The Debrief), Creative commons
Lokalita:
reklama
Související články
od 2.12.2022 827
Rodiče Jarmily K. z Brna bydlí na Vysočině. Jejich dcera se provdá za mladíka z Brna a nastěhuje se k němu. Zprvu za rodiči jezdí o každém volném víkendu, s narozením druhého potomka ale frekvence návštěv pomalu klesá. Na začátku nového milénia se vídají přibližně šestkrát za rok a jednou týdně si zavolají. Tatínkova holčička „S mamkou jsme si obvykle vola
od 1.12.2022 1.2tis
V závěru devatenáctého století začaly oblast západní Afriky děsit záhadné útoky. Těla obětí byla navíc zbavena části vnitřní orgánů. Letmé ohledání těl naznačovalo, že se tito nešťastníci stali cílem brutálního útoku velké kočkovité šelmy – leoparda. Pravda však byla mnohem temnější!   Koloniální úřady se snažily poskytnout nějaké logické v
od 30.11.2022 2.4tis
Moře čas od času vyplaví opravdové podivnosti, které se nedaří úplně jednoduše identifikovat. Tentokrát bylo na jedné brazilské pláži nalezeno cosi připomínající velkou kostlivou ruku. "Myslíme si, že to není člověk kvůli velikosti a množství kostí," říká Leticia Gomes Santiago, která strašidelnou část kostry objevila při procházce společně s přítelem. Ač by mohl někdo tipovat, že jde jen o něj
od 29.11.2022 2.6tis
Je to scéna, při které zalapá po dechu i tak zkušená vyšetřovatelka paranormálních jevů, jako je Lorraine Warren. Z temnoty hlubokých lesů v Tennessee na ní hledí pár nelidských očí. Tak Bigfoot je tedy skutečný… Napjatě čeká, co bude dál. Do toho případu se americkým manželům Edu (1926–2006) a Lorraine (1927–2019) Warrenovým původně moc nechtělo.
od 28.11.2022 2.9tis
Bizarní příběh zaznamenaný v Anglii roku 1912 popisuje neobyčejný případ spontánního a zcela jistě nechtěného přesunu v čase. Ve vlaku do Londýna se náhle objevil a poté zase zmizel záhadný cestující – muž z minulosti.     K velkému štěstí hlavního aktéra trvá jeho nedobrovolné cestování v čase jen krátce, přesto je svým zážitkem těžce poz