20. ledna 1996: V jižní části brazilské oblasti Minas Gerais pozorují farmáři August a Enrica Rodriguesovi neznámý objekt, který záhadně zmizí.
Domů     Zázraky
Vyléčil papežův polibek dívku s nádorem?
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 31.8.2021
6.3tis
Dívku vyléčil papežův polibek (ilustrační snímek), foto Pixabay
482
SDÍLENÍ
6.3tis
ZOBRAZENÍ

Ze zpráv očitých svědků se zdá, že má papež František pozoruhodnou schopnost vycítit nevyléčitelně nemocné dítě a dotekem na postiženou část těla jej zbavit útrap. V roce 2015 prý jeho polibek vyléčil mozkový nádor malé holčičky.

Dívku vyléčil papežův polibek (ilustrační snímek), foto Pixabay Papež František, foto Jeffrey Bruno / Creative Commons / CC BY-SA 2.0 Magnetická rezonance potvrdila, že nádor zmizel, foto Pixabay

Manželé Joey a Kristen Masciantonio z Warringtonu prožívají na podzim roku 2015 náročné období. Jejich v té době roční dcerka Gianna trpí vzácným neoperovatelným nádorem mozku. Už týden po porodu začaly její krevní buňky napadat buňky mozkové.

Mladí rodiče vlastně jen čekají na nevyhnutelný konec. V srpnu 2015 rodina již rutinně navštíví odborníka. Snímky z magnetické rezonance ukazují nádor na mozku malá Gianny naprosto zřetelně.

Stejně jako mnozí další hledají rodiče nemocné dívky útěchu ve víře a proto se v následujícím měsíci vydávají do nedaleké Filadelfie. Koncem září 2015 se ve městě koná papežský průvod.

Papež František (*1936) totiž zamířil na návštěvu USA a naplánoval si také účast na zdejším setkání rodin. Průvodu přihlíží asi 40 tisíc diváků a manželé tuší, že jediné, v co mohou doufat je, že se jim alespoň okamžik podaří papeže spatřit. Jenže se dočkají něčeho, co by je ani v těch nejbláznivějších představách nenapadlo!

Papež František, foto Jeffrey Bruno / Creative Commons / CC BY-SA 2.0

ZÁZRAČNÉ POLÍBENÍ

Než si rodiče stihli uvědomit, co se vlastně děje, byla malá Gianna v bezprostřední blízkosti papeže Františka, který ji jemně políbil na temeno hlavy. Od této události uplynulo několik týdnů a Masciantoniovi si začínají všímat překvapivého zlepšení zdravotního stavu malé Gianny. Skutečný šok ale přichází v listopadu, dva měsíce od setkání s papežem.

Gianna opět podstoupí kontrolní magnetickou rezonanci, jenže tentokrát na snímcích po nádoru není ani památky! „Je jí lépe a je silnější. Posílá pusinky, začíná ukazovat na věci,“ popisuje její matka Kristen, která až donedávna o takových drobnostech mohla jen snít.

Lékaři jsou náhlým uzdravením holčičky překvapení. Rodiče se nezdráhají mluvit o zázraku. Skutečně ji vyléčit Františkův polibek?

Magnetická rezonance potvrdila, že nádor zmizel, foto Pixabay
Foto: Pixabay, Creative Commons
Lokalita:
reklama
Související články
od Adriana Vojtíšková 19.1.2022 1.6tis
Ve vesničce Svatý Jan pod Skalou na Berounsku můžeme najít známý pramen sv. Ivana. Vyvěrá hned vedle kostela Narození sv. Jana Křtitele a jeho voda proslula jako prostředek k mírnění bolestí celého těla. Historie pramene sahá stovky let do minulosti.     Patronem pramene je poustevník Ivan, který žil v 9. století. Již za svého […]
od Eva Soukupová 5.1.2022 2.4tis
Mezi mnoha páry dvojčat prý existuje i cosi ne nepodobného telepatii. Dokáží prý vzájemně vycítit pocity druhého dvojčete a vnímají i jeho fyzickou bolest. Toto nadpřirozené spojení prý v roce 2009 zachránilo život mladé dívce.     Fenomén jakéhosi zvláštního propojení dvojčat je znám už několik desetiletí a částečně jej potvrzují i vědecké experimenty. Například […]
od Adriana Vojtíšková 3.1.2022 2.8tis
Podle legend se měl stát králem ve chvíli, kdy nad svou hlavu pozvedl meč. Ten muž se měl jmenovat Artuš a zbraň měli nazývat Excalibur. Jak to ale bylo doopravdy? Skutečně někdy území britských ostrovů bránil chlapík s všemocným ostřím? Nebo se jedná o mýtus?     Král Uther Pendragon se zamiluje do vévodkyně Igrain. […]
od Eva Soukupová 3.1.2022 3.0tis
Bizarní deště, při nichž z nebe padají neobvyklé předměty či dokonce živá zvířata, lidstvo provázejí snad od počátku věků. Jeden takový déšť se objevil minulou středu v americké Texarkaně, kde na šokované obyvatele pršely ryby. Obyvatelé městečka na hranici amerických států Texas a Arkansas nevěřili vlastním očím, když z nebe minulý týden začaly padat malé […]
od Mirek Brát 2.1.2022 2.7tis
Připomínkou zjevení Panny Marie u vesnice Kotouň v Plzeňském kraji je malá lesní kaplička postavená v roce 1929. Blízko ní se nachází i pramen léčivé vody. Zatímco mariánský zázrak se propadá stále více do pomyslné řeky času a zapomnění, studánka se těší neutuchající popularitě. Její voda prý zklidňuje srdeční tep a přináší lidskému organizmu celkovou vitalitu.   […]