Skip to content

3 údajní návštěvníci z budoucnosti: Jak popsali budoucí svět?

Zčistajasna se objevili na internetu a začali tvrdit, že přicestovali časem z budoucnosti. Aby doložili pravdivost svých tvrzení, odhalili, jakým směrem se budou dějiny ubírat. Měli pravdu?

John Titor prý měl v roce 1975 získat tento počítač, foto Wikimedia Commons
JOHN TITOR

V letech 2000 a 2001 navštěvuje četné internetové diskuze a tvrdí, že přichází z budoucnosti, aby zabránil třetí světové válce, na jejímž konci má Rusko zničit velké americké i evropské metropole. John Titor pro podporu svých tvrzení hovoří o tom, co se má v budoucnosti stát.

Některé z jeho prognóz se sice naplní, ale mnohem více je těch, které jsou realitě velice vzdálené. Kdo byl John Titor dodnes nikdo netuší.

Insignie Johna Titora, foto Wikimedia Commons
BOB WHITE A TIM JONES

Poté, co se Titor odmlčí v letech 2001 až 2003 začnou uživatelům internetu chodit nevyžádané e-maily podepsané jmény Bob White nebo Tim Jones. Muž v nich prohlašuje, že je cestovatelem v čase a shání součástky tajemného stroje, který mu umožní vrátit se do jeho doby.

Později vychází najevo, že autorem zpráv je duševně nemocný profesionální spammer Robert J. Todino, který příběhu vyprávěnému v rozeslaných e-mailech skutečně věří.

Trump měl podle Novaka vyhrát volby v roce 2020, foto Wikimedia Commons
NOAH NOVAK

Muž s českým příjmením se objevuje v roce 2017 s tvrzením, že přišel z roku 2030 a riskoval svůj život, aby lidstvo varoval před tím, co se má stát. Tvrdí, například že v dalších prezidentských volbách v USA v čele země stane opět Donald Trump (*1946), ale po něm přijde někdo, kdo provede něco skutečně špatného.

Do roku 2030 se má také odehrát významný válečný konflikt. Novak ovšem tvrdí i to, že na začátku roku 2019 udeří nejsilnější sněhové bouře v historii USA, které srovnají se zemí celá města. Nic takového se ale nestalo.

Foto: Wikimedia Commons
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články