Matka veze svou ochrnutou a němou dceru do hor ve východní části ostrova Viti Levu ve státě Fidži. Když ji umyje vodou ze zdejšího pramene, stane se prý zázrak.
Nemocná dívka opět chodí a vrátí se jí řeč. Podobné příběhy kolují o mnoha vodních zdrojích v různých koutech světa. Jsou pravdivé?
Když se řekne léčivá voda, většině lidí se vybaví francouzské Lurdy, kde došlo k mnoha zázračným uzdravením. Nemocní i zranění však směřují také do Mexika, Spojených států, Indie, na ostrovní stát Fidži nebo do Ázerbájdžánu či tyrolských hor.
Všude tam prý vyvěrají ze země léčivé prameny. Díky koupeli v některých z nich se prý poutníci uzdravili i z tak závažných chorob, jako jsou rakovina či AIDS. Pokud se tyto historky zakládají na pravdě, jak si to lze vysvětlit?
Léčivý pramen na Fidži: Odškodnění za hurikán?
Kdy byl objeven? 2016
Koho prý uzdravil? ochrnuté, zrakově postižené, duševně choré…
Do chudého městečka Natadradave ve východní části Fidži proudí davy poutníků. Směřují do blízkých hor, v nichž prý vyvěrá zázračný pramen. Ten roku 2016 náhodou objeví místní obyvatel Menuasi Drugavale. V té době mu hrozí, že úplně oslepne.
Staňte se naším Premium čtenářem a odemkněte si tento i tisíce dalších skvělých článků.
Navíc od nás obdržíte i celou řadu hodnotných bonusů!
Zprávu ve tvaru "CTU CLANEK" odešlete na číslo 903 33 20.