Shimla je jedno z nejznámějších měst indického státu Himáčalpradéš na severozápadě země…
Město je položeno na strmém horském hřbetě ve střední části Himálaje v nadmořské výšce okolo 2 200 m n. m. Často zde údajně dochází k mrazivým setkáním s entitami z jiného světa.
Nejvíce z nich se soustřeďuje kolem železničního tunelu číslo 33, známého také jako Barogův tunel. Otevřen je koncem roku 1903 a je asi kilometr dlouhý. Personál přilehlé železniční stanice prý místo vždy po setmění opouští.

Nešťastný inženýr
Na výstavbě tunelu pracuje britský železniční inženýr, plukovník Barog, který se rozhodne zahájit stavbu z obou stran kopce. Kvůli fatální chybě ve výpočtech se však konce tunelů nikdy nesetkají.
Barog je odsouzen britskou armádou za plýtvání jejích peněz a je mu uložena vysoké pokuta. Inženýr si je vědom, že takovou částku splatit nedokáže, a tak jednoho dne při procházce se svým psem zastřelí nejprve jeho a pak sebe.

Chce si jen povídat
Barog je pohřben nedaleko rozestavěného tunelu, který je později dokončen a nakonec nese i jeho jméno. V tunelu a jeho okolí je prý dodnes možné potkat jeho ducha jedoucího na koni. Je neškodný a rád se pouští do řeči s každým, kdo mu položí libovolnou otázku.
Další dva přízraky však svědkům způsobují nepříjemné mrazení. Vyskytuje se zde i přízračný muž, jenž žádá kolemjdoucí o zapalovač, a duch jisté ženy, který občas křičí tak, že jej lze zaslechnout ještě daleko od tunelu.