V roce 2013, tedy před pěti lety, měla Kendra Jakckson z Nebrasky dopravní nehodu, při které se uhodilo hlavou o palubní desku. Až několik let po této nehodě se u ní začaly projevovat symptomy neznámého úrazu:
Bolest hlavy, potíže se spánkem a hlavně nekončící rýma. Když s těmito problémy Kendra navštívila lékaře, tak je označili za alergii.
Metody léčby a medikamenty používající se při alergicích ale Kendře nijak nepomohli. Na to, odkud se nekonečná rýma bere přišel až specialista na ušním a krčním oddělení.
Ten odhalil, že tekutina v nosních dutinách není rýma, ale mozkomíšní mok, který uniká z Kendřina mozku. Mozkomíšní mok je bezbarvá látka, kterou najdeme mezi mozkem a lebkou, která pomáhá odvádět z mozku odpadní látky.
Kendra podle lékařů ztrácela denně přes dvě stě mililitrů mozkomíšního moku. Ten unikal malým otvorem v lebce v oblasti nozder, který vznikl pravděpodobně při oné dávné autonehodě.
Přestože to zní velmi děsivě, pacient s tímto poškozením může žít léta, než se objeví nějaké skutečné potíže. Kendra Jackson brzy po nálezu podstoupila banální operaci, při který ji byl tento otvor zacelen a její zdravotní potíže by nyní měly ustat.