Skip to content

Co znamenají tajemné linie, které protínají naši zemi?

Na našem území se nacházejí keltská oppida, posvátné hory i svatyně. Pokud se některé spojí do pomyslných přímek, vycházejí z nich podivuhodné obrazce, a dokonce i souhvězdí. Posilovali tak naši předci jejich energii?
Podle psychotronika Pavla Kozáka naši zemi obklopuje šest „ochranných hor“. Patří mezi ně Kleť v Šumavském podhůří, Jezerní hora v severozápadní části Šumavy, Přimda v Plzeňském kraji, Hradišťany v Českém středohoří, Ještěd a Sněžka v Krkonoších. Když se tyto hory na mapě propojí s Řípem, objeví se paprskovitý obrazec, jehož jednotlivé přímky se sbíhají právě na Řípu. Je možné, že tato hora posiluje náboj ostatních vrcholů?
Souhvězdí Orion
SOUHVĚZDÍ ORION VŠUDE NA SVĚTĚ

Některé obrazce nápadně připomínají některá souhvězdí. Zvláště oblíbené souhvězdí je Orion. Ten se objevuje v Egyptě. Pyramidy jsou postavené tak, že svým rozmístěným připomínají Orion. V České republice jsou to spojnice Stradonic u Loun, hora Říp, hradiště ve Stehelčevsi, hradiště na Budči, keltské hradiště Rusavka, Sv. Jan pod Skalou, oppidum na Závisti a hradiště na Malé Babce u Řevnic.

Stále se nepodařilo zjistit, jaký mají linie význam. Podle některých může být pravidelné rozmístění míst určené starobylými stezkami nebo přírodními jevy. Další teorie hovoří o tom, že jejich vznik mají na svědomí tajné společnosti, nebo že by mohly být produktem mimozemské energie.

Foto: Wikimedia.org, Home.zcu.cz
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články