Kdysi se velmoci snažily dobýt vesmír, dnes jim jde o ovládnutí mimozemských technologií. Přesně to říkal bývalý americký senátor za demokratickou stranu Harry Reid! Jaké další nové konspirace se spojení s dalšími možnými vesmírnými civilizacemi objevují?
„Vsadil bych všechno na to, že Čína vráží do výzkumu UFO spoustu peněz, stejně tak KGB a Putin,“ prohlásil Reid roku 2019 v interview.
Je prý známou věcí, že Pentagon, sídlo Ministerstva obrany Spojených států, investuje do výzkumu UFO miliony dolarů, Reid ale naznačuje, že uvnitř americké vlády existují mocné vlivy, které si nepřejí, aby se tento fenomén studoval. „Tohle se děje už dlouho.
Odpovědní lidé, ať už z Pentagonu, nebo odjinud, si zkrátka nepřejí, abychom se snažili vysvětlit jevy, které jsou v mnoha případech prostě nevysvětlitelné.“ Na přímou otázku, jestli ví o fyzických důkazech potvrzujících existenci neidentifikovatelných létajících objektů, ale ex-senátor Reid odpověděl váhavě, prý o nich jen slyšel.
Měl snad obavu, aby toho neřekl až moc? A může jeho výpověď přispět ke zveřejnění utajovaných záznamů týkajících se pozorování UFO? To ale nejsou všechny nedávné „mimozemské“ zajímavosti, které by jednou mohly způsobit revoluci!
Vyvíjí NASA mimozemskou DNA?
DNA je nositelkou genetické informace všech buněčných organismů, předurčuje náš vývoj i vlastnosti. Pilířem této informační funkce je vždy jedna ze čtyř nukleových bází, kterými mohou být adenin (A), guanin (G), cytosin (C) nebo thymin (T).
Z těch čtyř písmen by měl pocházet veškerý náš život. Americký profesor a spolupracovník NASA Steven A. Benner se svým týmem však roku 2019 přišli s úžasným objevem!
Šroubovici DNA dokázali uměle rozšířit o další čtyři písmena – P a B coby dvojici purinů – a dva pyramidiny S a Z. Tím prokázali, že složení DNA může vypadat úplně jinak, než jak jsme jej dosud znali ze Země.
Nová oblast výzkumu bývá označována jako kryptogenetika a kromě pochopení případného mimozemského života by mohla vést až k vytváření větších, silnějších a rychlejších jedinců. Máme být nadšení, nebo bychom se spíš měli začít bát?